GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN". Znowu zachwyciła stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN". Znowu zachwyciła stylizacją

Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca stylizacjami w DDTVN
Agnieszka Woźniak-Starak zachwyca stylizacjami w DDTVN

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Woźniak-Starak słynie z dobrego gustu i zawsze wybiera najmodniejsze fasony. Po poniedziałkowym występie w "Dzień Dobry TVN" fani nie mogą wyjść z zachwytu.

Agnieszka Woźniak-Starak w roli prowadzącej "Dzień Dobry TVN" sprawdza się świetnie. Widzowie bardzo polubili duet dziennikarki z Ewą Drzyzgą i po każdym ich wspólnym wystąpieniu w sieci pojawia się masa komplementów. Oprócz tego widzki z zaciekawieniem dopytują o poszczególne elementy garderoby prezenterki. Woźniak-Starak zawsze słynęła z dobrego gustu.

Stylizacja Agnieszki Woźniak-Starak w "DDTVN"

W poniedziałkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" Woźniak-Starak znowu zachwyciła modną stylizacją. Dziennikarka postawiła na białą koszulę z rozbudowanymi ramionami w bardzo modnym fasonie. Do tego skórzane, dopasowane spodnie z pastelowymi wstawkami i cieliste botki na jesień z kwadratowym czubkiem.

Widać, że Agnieszka Woźniak-Starak uważnie śledzi trendy i umiejętnie je ze sobą łączy. W komentarzach w mediach społecznościowych już pojawiają się pytania, skąd pochodzą poszczególne elementy. Na razie ani dziennikarka, ani jej ewentualna stylistka nie odpowiedziały.

Jednak podobne koszule można znaleźć w najpopularniejszych sieciówkach takich jak ZARA czy H&M. Ceny zaczynają się już od 99 zł.

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak w DDTVN

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak zostały prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" od września. Panie zastąpiły na tym miejscu duet Kingi Rusin i Piotra Kraśko. Dziennikarz został prowadzącym "Fakty", a dziennikarka podjęła decyzję o nowych wyzwaniach poza formatem śniadaniowym. Dość długo spekulowano, kto pojawi się na antenie TVN w zastępstwie.

Edward Miszczak zapowiedział nawet, że testują Martynę Wojciechowską i Przemysława Kossakowskiego. Zaledwie kilka dni później wyszło na jaw, że program poprowadzą obie panie. Agnieszka Woźniak-Starak nigdy nie ukrywała, że prowadzenie "DDTVN" to dla niej ogromne wyzwanie. Wcześniej pojawiała się tylko w wakacyjnych wydaniach, a teraz jest gospodynią na stałe.

To dla niej ogromna zmiana. Dziennikarka zdecydowała się na powrót do pracy rok po tragicznej śmierci ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Widzowie przyjęli ją niezwykle ciepło i kibicują nowym wyzwaniom, których się podejmuje. Należy również wspomnieć, że prezenterka ma swoją audycję w radiu. To tam rozmawia z niezwykle inspirującymi kobietami.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (42)