Trwa ładowanie...
d45y2fl

Aktor z "Gry o tron" będzie Charlesem Mansonem

Gethin Anthon zagra Charlesa Mansona w serialu stacji NBC, "Aquarius".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktor z "Gry o tron" będzie Charlesem Mansonem
(ONS.pl)
d45y2fl

Gethin Anthon zagra Charlesa Mansona w serialu stacji NBC, "Aquarius". Akcja inspirowanego prawdziwymi wydarzeniami cyklu rozegra się pod koniec lat 60. David Duchovny wcieli się w sierżanta policji w Los Angeles borykającego się z licznymi problemami w życiu osobistym. Policjant rozpoczyna pościg za Charlesem Mansonem, przywódcą niewielkiej sekty, która szybko rośnie w siłę i która popełnia coraz poważniejsze przestępstwa.

W końcu grupa Mansona dopuszcza się brutalnych mordów na siedmiu osobach, w tym na żonie Romana Polańskiego, Sharon Tate.

W obsadzie znaleźli się również Grey Damon i Emma Dumont. Scenarzystą serialu jest John McNamara ("Główny podejrzany", "Profit"), który zajmie się także produkcją wraz z Duchovnym, Martym Adelsteinem i Melanie Greene.

d45y2fl

Po 45 latach postać Charlesa Mansona nadal elektryzuje i fascynuje. Przypomnijmy, że Bret Easton Ellis i Rob Zombie realizują dla stacji Fox konkurencyjny serial o morderstwach dokonanych przez sektę Rodzina, której przywódcą był Manson.

Gethin Anthon najlepiej znany jest z roli Renly'ego Baratheona, młodszego brata Stannisa i Roberta w serialu "Gra o tron".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

d45y2fl

* Królowa Elżbieta fanką "Gry o tron"*

* Liev Schreiber od lipca znów Rayem Donovanem*

* Dwie nowe twarze w "Homeland"*

Podziel się opinią

Share

d45y2fl

d45y2fl
d45y2fl