Blisko ludziAleksandra Domańska urodziła! W poruszających słowach przywitała pierwsze dziecko

Aleksandra Domańska urodziła! W poruszających słowach przywitała pierwsze dziecko

Aleksandra Domańska urodziła
Aleksandra Domańska urodziła
Źródło zdjęć: © East News | TOMASZ URBANEK

05.10.2021 12:06

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Domańska została mamą! Aktorka podzieliła się swoją radością z użytkownikami Instagrama, wrzucając na profil zdjęcie i kilka wzruszających słów.

Aleksandra Domańska przez dłuższy czas utrzymywała ciążę w tajemnicy. Aktorka postanowiła jednak radosną nowiną opublikować nieco szybciej! Na Instagramie Aleksandry pojawiło się zdjęcie, ukazujące ważny moment dla mamy i dziecka. Domańska w pięknych słowach opisała to, co czuje.

Aleksandra Domańska urodziła!

Informacja o błogosławionym stanie aktorki dla wielu była sporym zaskoczeniem. Aleksandra dba o swoją prywatność, dlatego też wiadomość o ciąży pojawiła się stosunkowo późno. Choć plotki na ten temat krążyły po sieci dosyć długo, Domańska zdecydowała się na oficjalny komunikat wtedy, kiedy uznała to za słuszne. Ciążowy brzuch pokazała dopiero w sierpniu. Z początkiem października obserwatorzy zobaczyli zdjęcie, na którym Aleksandra karmi dziecko piersią. Wpis wywołał ogromne poruszenie, a gratulacje spływają od koleżanek z branży oraz fanów aktorki.

- Piękna Duszo. Jedna i Druga. Całuję obie - napisała w komentarzu Magda Mołek.

Aleksandra w poruszających słowach opisała, co czuje. Aktorką targają różne emocje - nie sposób wszystkich nazwać.

- Najdroższa, najbliższa i nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu, cała spocona i słaba (...). Jesteś dzielna. I nie - nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego co podpowiada Ci Twój umysł jesteś super dzielna. Nie obchodzi mnie ile błędów popełniłaś Twoim zdaniem, lub ile osiągnęłaś lub czego nie osiągnęłaś, czy się odważyłaś czy się nie odważyłaś, boisz się lub nie boisz, umiesz nie umiesz, zdobyłaś nie zdobyłaś… Jesteś. Może niech to na dziś wystarczy? Że jesteś. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu. Wdech, wydech, wdech, wydech. Niech płyną przeze mnie wszystkie emocje. Każda przynosi coś innego i każda mija. Po to, żeby zaraz wrócić. I takie to życie - podkreśla.

Domańska na razie nie zdradziła płci ani imienia maleństwa. Życzymy całej rodzinie dużo zdrowia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także