Blisko ludziAleksandra Domańska zdobyła się na szczere wyznanie. "Wpadłam w depresję"

Aleksandra Domańska zdobyła się na szczere wyznanie. "Wpadłam w depresję"

Aleksandra Domańska przyznała, że popadła w depresję
Aleksandra Domańska przyznała, że popadła w depresję
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

16.02.2022 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Domańska wyznała, że hejterskie komentarze oraz artykuły, ukazujące ją w złym świetle, odbiły się na jej zdrowiu psychicznym. Przez ostatnie lata aktorka zmagała się z poważną chorobą.

Aleksandra Domańska, która pojawiła się na wiosennej ramówce telewizji Polsat, postanowiła powiedzieć o pewnym przykrym doświadczeniu. Aktorkę można zobaczyć w hitowym serialu "Mecenas porada". W rozmowie z reporterem jednego z portali nie ukrywała, że kilka ostatnich lat było dla niej wyjątkowo trudne.

Aleksandra Domańska przyznała się, że choruje na depresję

Aktorka postanowiła szczerze opowiedzieć, z czym musiała się zmierzyć. Domańska często publikowała w sieci swoje opinie na różne tematy, które przez część internautów były uważane za kontrowersyjne. Z tego też względu w komentarzach często znajdowała mało pochlebne słowa. Niestety każdy ma próg odporności na podobne wydarzenia. Cierpliwość w pewnym momencie się kończy, co później może mieć tragiczne skutki.

- Wpadłam w depresję. Było dużo składowych, a jednym z czynników były negatywne publikacje w internecie. Miałam dosyć intensywne stany lękowe. Jak wychodziłam gdzieś, to czułam się obserwowana - wyznała aktorka w rozmowie z reporterem "Pomponika".

Plotki podsycane przez media zbierały żniwo

Temu przykremu doświadczeniu nie pomagał fakt, iż wiele magazynów plotkarskich podsycało niechęć użytkowników social mediów do samej Domańskiej.

- Uważam, że większość tych publikacji jest bardzo niesprawiedliwa. Narracja jest bardzo krzywdząca. Jest po prostu mizoginiczna. Nikt na to nie reaguje, jest na to przyzwolenie - podkreśliła celebrytka.

W tamtym momencie Domańska postanowiła na wyłączenie się z działalności w sieci, aby nie dostarczać magazynom dodatkowych tematów. Aktorka stwierdziła, że być może brak materiałów sprawi, że zainteresowanie jej osobą się skończy.

Na Instagram wróciła niedawno, po dłuższej nieobecności. Domańska skupiła się na chronieniu prywatności swojej oraz rodziny, która niedawno się powiększyła. 5 października 2021 roku na świecie pojawił się bowiem syn Domańskiej.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także