GwiazdyPoniosły ją emocje. Aleksandra Domańska zwraca się do internautów

Poniosły ją emocje. Aleksandra Domańska zwraca się do internautów

Aleksandra Domańska została mamą
Aleksandra Domańska została mamą
AKPA

29.11.2021 14:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Domańska strzeże swojego życia osobistego. Aktorka słynie z wrażliwości, szczerości, ale i ciętego języka. Ostatnio w dość mocnych słowach zwróciła się do nieprzychylnych internautów, szybko jednak w swej wypowiedzi się zreflektowała.

"Może zabrzmi to kontrowersyjnie, ale czytając wasze odpowiedzi, mam ochotę wam życzyć, żebyście wszystko stracili" - takie słowa w przypływie negatywnych emocji zamieściła Aleksandra Domańska. Aktorka zwróciła się do hejterów, którzy nie tylko komentują jej wygląd, ale nadmiernie osądzają jej życie osobiste.

Chwilę później gwiazda zamieściła zupełnie inne w swej treści słowa: "Zamiast tego życzę wam odpoczynku buźki kochane, takiego, który będzie płynął z pokoju serca i rozlewał się po każdej komórce waszych wspaniałych ciał. Rozkoszowania byciem, życiem, naturą, chmurą, gwiazdami, lasami i całusami słodkimi wam życzę. I pójścia drogą, która jest waszym marzeniem, ale odwagi brakuje, lecz byłaby ona waszym zadaniem, gdybyście nic nie mieli. Life is but a dream. I sobie tego życzę rzecz jasna, bo lepsza od Was nie jestem w tych kwestiach".

Popularność

Aleksandra Domańska swoją karierę rozpoczęła już w 2009 r. Prawdziwej popularności doświadczyła jednak po premierze filmów "Volta" i "Podatek od miłości". W 2018 r. zwyciężyła nawet w programie "Ameryka Express". I choć bycie rozpoznawalną otworzyło przed nią wiele możliwości, aktorka nigdy nie ukrywała, że woli pozostać osobą anonimową i kompletnie nie rozumie zainteresowania internautów swoją osobą. Tematy, na które chętnie się wypowiada są ciałopozytwność, prawa kobiet, a także zdrowie psychiczne.

Aleksandra Domańska mamą

Niespełna dwa miesiące aktorka została mamą. W poruszającym wpisie na Instagramie napisała o swojej nowej, najważniejsze roli w życiu: "Pamiętam, jak pytałam różnych matek, jak to jest. Ich spojrzenie zmieniło się po tym pytaniu. Stawało się głębokie, mocne, skierowane tam, gdzie nie ma dostępu nikt poza nimi. Odpowiedź zawsze była taka sama: 'to najpiękniejsza i najtrudniejsza droga'. I wiedziałam, że dopóki nie zostanę matką, nie poznam tego rodzaju szczęścia. I wiedziałam, że dopóki nie zostanę matką, nie poznam tego rodzaju cierpienia. I aż mnie dziw czasem bierze, że gdy już mam wrażenie, że tonę i serce mi rozdziera, zawsze przychodzi pomoc".

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (39)
Zobacz także