Aleksandra Kisio zniknęła u szczytu kariery. Tak teraz żyje

22 marca Aleksandra Kisio skończyła 40 lat
22 marca Aleksandra Kisio skończyła 40 lat
Źródło zdjęć: © AKPA

22.03.2023 12:14, aktual.: 22.03.2023 20:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aleksandra Kisio ma na swoim koncie wiele ról filmowych i telewizyjnych. W pewnym momencie jednak cieniem na jej karierze położył się konflikt z matką, a aktorka na pewien czas wycofała się z show-biznesu. 22 marca obchodzi swoje 40. urodziny.

Aleksandra Kisio urodziła się 22 marca 1983 roku w Szczecinie i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

W swojej karierze wystąpiła w około 50 produkcjach filmowych i telewizyjnych, grywając głównie role drugoplanowe i epizodyczne. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl wyznała, że na castingach często słyszała, że jest "zbyt kobieca bądź też zbyt sexy do jakiejś roli", co - jak przyznała - było dla niej bardzo krzywdzące.

Mimo popularności, w pewnym momencie wycofała się z życia publicznego, skupiając się na rodzinie. Spory wpływ na decyzję miał mieć też publiczny konflikt z matką. Od 2019 roku Aleksandra Kisio stopniowo zaczęła wracać do show-biznesu, pojawiając się m.in. w popularnych serialach, jak "BrzydUla" czy "Leśniczówka".

Konflikt Aleksandry Kisio z matką

W 2013 roku matka aktorki - Izabela Kisio-Skorupa zaczęła publicznie żalić się na córkę, a jej wyznania przez kilka tygodni pojawiały się na łamach tabloidów. Kobieta twierdziła m.in. że Aleksandra wyrzuciła ją z mieszkania i zostawiła bez środków do życia.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Na słowa matki aktorki zareagowała wtedy menadżerka Aleksandry Kisio - Aldona Wleklak. "Ola przeprowadziła się ze Szczecina do Warszawy 10 lat temu i sama kupiła tu mieszkanie na kredyt. Jej matka nigdy nie mieszkała w tym lokalu, bywała tylko gościem, więc Ola nie miała jej skąd wyrzucać" - stwierdziła i dodała, że aktorce zależy na dobrych kontaktach z rodziną i niepowielaniu fałszywych informacji. Sama Aleksandra w rozmowie z Plejadą zaznaczyła, że relacje z matką to jej prywatna sprawa.

Wycofanie się z show-biznesu

Konflikt spowodował, że aktorka systematycznie wycofywała się z życia publicznego, a po urodzeniu pierwszego syna w 2015 roku praktycznie zniknęła z show-biznesu, skupiając się na sprawach rodzinnych. W 2017 roku wyszła za mąż za swojego wieloletniego partnera Łukasza Zielińskiego, a rok później przyszedł na świat ich drugi syn.

Od 2019 roku Aleksandra Kisio zwiększyła swoją aktywność medialną, wróciła też na plan kilku seriali. Aktorka chętnie angażuje się też w różne akcje społeczne, jak np. związana z profilaktyką raka piersi kampania "Dotykam=Wygrywam".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (11)
Zobacz także