Zamieściła w sieci ogłoszenie. Tak zarabia na życie

Izabela Kisio-Skorupa zarabia, nagrywając życzenia świąteczne
Izabela Kisio-Skorupa zarabia, nagrywając życzenia świąteczne
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KPL

22.12.2022 11:49, aktual.: 22.12.2022 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Był w polskim show-biznesie czas, gdy Izabela Kisio-Skorupa regularnie pojawiała się na pokazach mody i innych branżowych imprezach. Tym samym zapracowała sobie na miano rozpoznawalnej celebrytki. Zaskakujące, czym zajmuje się dziś.

Izabela Kisio-Skorupa przez lata mieszkała w Szczecinie. Po rozwodzie przyjechała jednak z córką - aktorką Aleksandrą Kisio do Warszawy. Zagrała kilka pomniejszych lub epizodycznych ról w polskich serialach, jednak to skandale oraz specyficzny styl wypowiedzi przyniosły jej największą popularność.

Medialny konflikt z córką

Na początku matka i córka wspólnie chodziły na bankiety i uczestniczyły w nocnym życiu Warszawy. W pewnym momencie doszło jednak do konfliktu. Pani Izabela w rozmowie z "Twoim Imperium" powiedziała, że pierworodna wyrzuciła ją z domu. Aleksandra Kisio wszystkiemu jednak zaprzeczyła.

- Oświadczam, że artykuł, który pojawił się w dzisiejszym wydaniu gazety "Twoje Imperium" jest kłamstwem i opiera się na jednostronnych pomówieniach. Moje relację z matką są moją prywatną sprawą i nie zamierzam się na ten temat wypowiadać publicznie - oświadczyła w Plejadzie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Od tej pory Kisio-Skorupa miała coraz większe problemy z akceptacją w środowisku. W 2016 roku (po raz kolejny zresztą!) nie wpuszczono jej na galę Telekamer. Wrodzoną zadziorność przeniosła więc do przestrzeni internetowej, gdzie prowadzi stronę "Rzetelnym okiem Izabeli". Jest także bardzo aktywna na TikToku, Instagramie i co jakiś czas prosi internautów o wsparcie finansowe dla dalszej działalności.

Tak zarabia Izabela Kisio-Skorupa

Celebrytka nagrała też kilka utworów muzycznych, a dziury w budżecie łata obecnie... wysyłając personalizowane życzenia. Koszt takiej przyjemności to - jak pisze Kisio-Skorupa - 150-200 zł. Na samym Instagramie obserwuje ją ponad 36 tys. użytkowników, rozmawialiśmy też z osobą, której znajomi zrobili taki właśnie prezent.

Ogłoszenie z profilu Izabeli Kisio-Skorupy
Ogłoszenie z profilu Izabeli Kisio-Skorupy© Instagram

Dodać warto jeszcze, że 64-letnia celebrytka w 2021 roku stanęła do walki w oktagonie i zmierzyła się z młodszą o 35 lat Julią Jaroszewską - uczestniczką programu "Projekt Lady". Walka zakończyła się po niecałych 25 sekundach przegraną starszej zawodniczki.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także