Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach. Opublikowali wspólne zdjęcie

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach. Opublikowali wspólne zdjęcie

Para pochwaliła się zdjęciem z wakacji
Para pochwaliła się zdjęciem z wakacji
Źródło zdjęć: © AKPA
16.10.2021 09:38

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Banach świętowali jakiś czas temu 9. rocznicę ślubu. Para tworzy udane małżeństwo, które współpracuje również w sferze zawodowej. Ostatnio pochwalili się fotografią z urlopu. Jak zwykle rozbawili fanów zabawnym opisem zdjęcia.

Córka byłego prezydenta niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego prywatnego życia. Czasami jednak uchyla rąbka tajemnicy i pokazuje fanom, jak spędza czas wolny ze swoim mężem Kubą Badachem. Teraz zaprezentowała zdjęcie z Anten. Para pozuje przy pięknie oświetlonym Akropolu. Do opisu zdjęcia Kwaśniewska dołączyła zabawne hashtagi: #Halina #staryHaliny #orazichnowachata #Halinówka #teżstara.

Jak widać, w przypływie obowiązków znalazła czas dla siebie i męża. Wyjechali do Grecji, aby złapać trochę słońca, kiedy w Polsce już na dobre zaczęła się jesień.

Są razem prawie dekadę

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się w radiu Zet. Dziennikarka wychodziła ze studia nagraniowego, muzyk czekał na audycję, w której miał opowiedzieć o piosenkach Andrzeja Zauchy. Mijali się na korytarzu. Wówczas Badach wykonał gest, który para wspomina po dziś dzień.

- Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy (płyt — przyp.red), które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział w wywiadzie dla Plejady Kuba Badach.

Połączyła ich muzyka — tak można podsumować. Później para spotkała się jeszcze na imprezie u wspólnych znajomych. Zaiskrzyło na dobre i iskrzy do dziś.

Nowe wyzwania

Aleksandra Kwaśniewska czuje się przed kamerami, jak ryba w wodzie. Ostatnio znów można ją oglądać na małym ekranie. Córka Aleksandra Kwaśniewskiego właśnie wróciła do pracy w telewizji, gdzie prowadzi "Miasto kobiet". Drugą prowadzącą jest Marzena Rogalska. Program będzie emitowany na antenie TVN Style.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta