GwiazdyAleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 8 lat. Muzyk bał się konfrontacji z jej rodzicami

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 8 lat. Muzyk bał się konfrontacji z jej rodzicami

Warszawa, 06.09.2019, 10. Charytatywny Bal Fundacji TVN Nie jestes sam,
Warszawa, 06.09.2019, 10. Charytatywny Bal Fundacji TVN Nie jestes sam,
Źródło zdjęć: © Forum, Forum | RM, Forum
oprac. KSA
15.12.2020 19:04, aktualizacja: 02.03.2022 21:15

Córka byłego prezydenta Polski prowadzi szczęśliwe życie u boku Kuby Badacha. Para stara się chronić swoją prywatność, ale na początku znajomości udzielili wielu interesujących wywiadów.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach tworzą udany związek, ale mało kto zna okoliczności, w jakich się poznali. Wbrew pozorom do spotkania nie doszło dzięki rodzicom (ojciec Kuby Badacha jest posłem), ale na balkonie u Doroty Szelągowskiej.

Przed laty popularna dekoratorka i jej ówczesny partner - Adam Sztaba, postanowili, że zaaranżują wspólne spotkanie Kwaśniewskiej i Badacha. W tamtym czasie córka Aleksandra Kwaśniewskiego występowała w "Tańcu z Gwiazdami", gdzie Sztaba dyrygował orkiestrą. Kompozytor po pewnym czasie uznał, że warto byłoby przedstawić ją swojemu znajomemu muzykowi - Jakubowi Badachowi.

To był strzał w dziesiątkę, ponieważ Ola i Kuba do dziś tworzą zgrany związek, którzy przypieczętowali ślubem w 2012 roku. Jednak okazuje się, że nie wszystko wyglądało od razu jak z bajki.

"Oli współczułem, gdy po raz pierwszy musiała rodzicom powiedzieć, czym ja się zajmuję. Myślę, że to koszmar dla każdego rodzica, to zameldowanie, że "mój chłopak jest muzykiem" – powiedział Kuba Badach w jednym z archiwalnych wywiadów dla magazynu "Viva!".

Na szczęście Jolanta i Aleksander Kwaśniewscy zaakceptowali wybranka swojej córki i nigdy nie przeszkadzało im, że wykonuje wolny zawód. "Fajnie jest być teściową chłopaka, którego się akceptuje i lubi się całą jego rodzinę. Nie muszę mieć dylematów, bo nawet moje przyjaciółki, które były na ślubie i na weselu, mówią: "On jest taki do schrupania" - powiedziała kilka lat temu była pierwsza dama.