Trwa ładowanie...

Aleksandra Kwaśniewska o bezdzietności. Odzew kobiet ją zaskoczył

Aleksandra Kwaśniewska udzielając krótkiego wywiadu dla Jastrząb Post wspomniała o ważnym odcinku "Miasta Kobiet". Prowadząca poruszyła temat bezdzietności. To, co potem znalazła w swojej skrzynce z wiadomościami, chwyta za serce.

Aleksandra Kwaśniewska poruszona odzewem kobiet Aleksandra Kwaśniewska poruszona odzewem kobiet Źródło: AKPA, fot: AKPA
d17ehy3
d17ehy3

W "Mieście Kobiet", którego współprowadzącą jest Aleksandra Kwaśniewska, niedawno gościła Ewa Chodakowska. Kwaśniewska poruszyła w owym odcinku temat bezdzietności. W programie znana trenerka postawiła na szczerość i przyznała, że nie czuje instynktu macierzyńskiego. Odzew widzek po emisji przerósł wszelkie oczekiwania Kwaśniewskiej.

Aleksandra Kwaśniewska poruszona reakcją kobiet

Rozmówczyni portalu Jastrząb Post podkreśliła, że nie spodziewała się, iż dostanie ponad 400 wiadomości od kobiet, które postanowiły podziękować za słowa wsparcia oraz przytoczyć swoje historie.

- Po tym odcinku dostałam bardzo dużo wiadomości od kobiet. W ciągu dwóch godzin napisało do mnie na Instagramie 400 dziewczyn, opisując różne swoje historie – jak są traktowane jako kobiety bezdzietne, czy to z wyboru, czy starające się mieć dziecko. Szalenie przejmujące były te wiadomości - podkreśliła gwiazda.

Nie wszyscy zrozumieli słowa prowadzącej "Miasto Kobiet"

Kwaśniewska w rozmowie z reporterką wyznała, że nie każdy odbiorca zrozumiał jej intencje. Prowadząca starała się naprostować, że chodziło jej o to, aby zaznaczyć, że należy szanować wybory innych.

d17ehy3

- Napisałam wprost, że chodzi mi wyłącznie o to, abyśmy szanowały swoje wybory i nie narzucały nikomu naszego scenariusza na szczęście. Bo mamy różne pragnienia, różne cele i naprawdę to, że nam szczęście daje dziecko, czy brak dziecka, czy wolność związana z nieposiadaniem dziecka, czy ta miłość matczyna, po prostu nie kwestionujmy tego nawzajem. Szanujmy te cudze wybory. Żyj i pozwól żyć innym - tłumaczyła Kwaśniewska dla Jastrząb Post.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Ola Kwaśniewska: "Miałam wrażenie, że w mojej prywatności grzebie się za bardzo"

d17ehy3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d17ehy3