Trwa ładowanie...

Aleksandra Popławska bierze udział w ważnej akcji. "Zachęcam, zwłaszcza panów"

Aleksandra Popławska opublikowała na swoim koncie w mediach społecznościowych ważny apel. To element akcji społecznej, która ma na celu wzmacniać relację rodzic-dziecko. Zauważyła również, że w dalszym ciągu, mimo wielu akcji edukacyjnych, niektórzy rodzice wychowują za pomocą "klapsów".
Share
Aleksandra Popławska
Aleksandra PopławskaŹródło: ONS.pl
d2hvidd

Aktora opublikowała w sieci swoje zdjęcie z córką. Panie trzymają w ręku kartkę z napisem: "Bo jestem wyrozumiała i zawsze wspieram córkę". Ta fotografia to element akcji społecznej. W poście aktorka opisuje na czym polega. Podkreśla, że każdy rodzic może wziąć w niej udział. Aleksandra Popławska zachęca szczególnie panów.

Aleksandra Popławska o relacji z córką

"Lekarze powiedzieli, że już nigdy nie będę mogła chodzić. Moja mama twierdziła jednak, że będę. I to jej uwierzyłam" – rozpoczęła swój wpis aktorka. To nie jej historia opisana jest w tych kilku zdaniach, ale Wilme Rudolpf, amerykańskiej lekkoatletki i mistrzyni olimpijskiej.

d2hvidd

Jak podaje Popławska, sportsmenka w dzieciństwie chorowała na polio, przez co doznała paraliżu lewej nogi. Gdyby jako dziecko uwierzyła lekarzom, dziś nie byłaby tym, kim jest. Nie spełniłaby marzeń i nie realizowała pasji.

"Słowa rodzica mogą też działać w drugą stronę, jeśli całe życie słyszysz, że do niczego w życiu nie dojdziesz i do niczego się nie nadajesz" – pisze dalej Popławska i zachęca do udziału w ważnej akcji, w której chodzi o to, aby poprosić swoje dziecko o dokończenie zdania: "jestem fajną mamą/tatą, bo…"

Córka Aleksandry Popławskiej o mamie

Dalej aktorka pisze, że jej córka nie miała problemu z odpowiedzią. "Zapytałam o to moją córkę, powiedziała, że lista jest długa, ale najważniejsze jest dla niej to, że jestem wyrozumiała i ją wspieram. Co dla Was i dla Waszych dzieci oznacza być fajną mamą/ fajnym tatą? Zachęcam, zwłaszcza panów bo mało ich w akcji, żeby zapytać o to swoje dzieci" – napisała aktorka.

d2hvidd

Podkreśliła, że to ważna społecznie kampania, bo wielu rodziców nadal uważa, że wychowuje się za pomocą "klapsów". "Ja uważam, że wychowuje się dzieci, rozmawiając z nimi, motywując je, poświęcając im swoją uwagę i czas" – podsumowała.

Uwagę fanów zwróciła też piękna córka aktorki. Pod zdjęciem pojawiły się opinie, że panie wyglądają jak siostry. Zgadzacie się?

13-latek z Nigerii skazany na 10 lat więzienia. Dyrektor muzeum Auschwitz-Birkenau chce odsiedzieć jego wyrok

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2hvidd

Podziel się opinią

Share
d2hvidd
d2hvidd