GwiazdyMonika Mrozowska wypoczywa w Hiszpanii. Na plaży poczuła się bardzo swobodnie

Monika Mrozowska wypoczywa w Hiszpanii. Na plaży poczuła się bardzo swobodnie

Monika Mrozowska pojechała na wakacje
Monika Mrozowska pojechała na wakacje

27.07.2021 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Mrozowska jest bardzo aktywną osobą. Choć kilka miesięcy temu urodziła czwarte dziecko, w pełni korzysta z uroków wakacji. Na swoim instagramowym profilu opublikowała ostatnio zdjęcie, które wywołało wśród internautów niemałe poruszenie.

Mrozowska zdobyła rozpoznawalność dzięki roli najstarszej córki Kwiatkowskich w sitcomie "Rodzina zastępcza". Wcielając się w rezolutną Majkę, miała zaledwie 19 lat. Choć widzowie bardzo polubili ją na ekranie, nie dostała się do szkoły aktorskiej. Wraz z pierwszym mężem – Maciejem Szaciłło – założyła za to pracownię ceramiczną.

Burzliwe życie prywatne

W 2003 roku na świat przyszła pierwsza córka pary – Karolina, a siedem lat później urodziła się Jagoda. W międzyczasie Monika Mrozowska grała m.in. w "Hotelu 52". Dwukrotnie brała też udział w sesji zdjęciowej do magazynu "Playboy".

Po rozwodzie z Szaciłło celebrytka związała się z Sebastianem Jaworskim, z którym ma syna Józefa (ur. 2014). Zainteresowała się także zdrowym stylem życia, chętnie dzieląc się w mediach przepisami na wegetariańskie dania. W styczniu 2021 roku po raz czwarty została mamą. Ojcem jej drugiego syna – Lucjana – jest Maciej Auguścik-Lipka.

Wakacje z przyjaciółką i synami

Obecnie Monika Mrozowska wraz z synami przebywa na wakacjach w słonecznej Hiszpanii. Urlop spędza ze swoją przyjaciółką Kamilą oraz jej pięcioletnim potomkiem. W związku z tym od kilku dni na instagramowym profili serialowej Majki, obserwowanym przez 169 tys. użytkowników, pojawiają się migawki z wczasów pod palmami.

Na zdjęciach możemy zobaczyć m.in. Mrozowską zwiedzającą miasteczko z najmłodszym synkiem w chuście, relaksującą się na balkonie czy zażywającą kąpieli w basenie. Jednak największe poruszenie wywołało najnowsze zdjęcie pani Moniki, na którym widzimy ją, gdy stoi tyłem w morzu.

Celebrytka pozuje do niego, trzymając górę od stroju kąpielowego w dłoni. W opisie wyjaśnia natomiast: "PS. uprzedzając komentarze, tak mam zdjęcia przodem, nie nadają się do publikacji, nie, nie udało mi się zdjąć dołu od kostiumu, bo to groziło utonięciem".

Internauci docenili odwagę Mrozowskiej i komplementowali ją, że "poszła na żywioł". Wy też jesteście pod wrażeniem jej wakacyjnych fotografii?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (86)