"Aleś pojechał". Roznerski uderzył w czuły punkt

"Aleś pojechał". Roznerski uderzył w czuły punkt

Mikołaj Roznerski
Mikołaj Roznerski
Źródło zdjęć: © AKPA
22.04.2023 16:55, aktualizacja: 23.04.2023 10:31

Okazuje się, że Mikołaj Roznerski to niezwykły romantyk. Podzielił się podniosłą myślą dotyczącą kobiet. Fanki były zachwycone. Choć nie wszystkim ten wpis się spodobał.

Mikołaj Roznerski wraz z Adrianą Kalską tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Poznali się na planie serialu "M jak miłość". Rok temu przekazali, że ich drogi się rozeszły. Niedawno spekulowano o tym, że zawalczyli o swój związek, ale aktorka postanowiła uciąć wszelkie domysły. "Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie" - napisała aktorka na Instagramie.

Wszystko wskazuje na to, że Roznerski wciąż jest singlem. Jak się okazuje, jeden z najprzystojniejszych aktorów w naszym kraju, jest także romantykiem. Opublikował na Instagramie grafikę z podniosłym cytatem. Nie każdy zgadza się z treścią posta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Roznerski dzieli się przemyśleniami o kobietach

Zdaniem aktora mężczyzna powinien nade wszystko dbać o swoją ukochaną.

"Jeśli oczekujesz, że kobieta będzie dla ciebie aniołem, to najpierw zbuduje jej niebo, bo anioły nie mieszkają w piekle" - głosi opublikowany przez niego cytat.

Wiele pań w zgodnie stwierdziło, że to sama prawda. Niektórzy zarzucali aktorowi, że obecnie podział w związku nie jest taki biało-czarny i zarówno kobieta jak i mężczyzna powinni o siebie nawzajem dbać.

Głos w dyskusji zabrał m. in. Rafał Mroczek, kolega z "M jak miłość". "Często idealizujemy drugą połówkę, myśląc i oczekując, że jest aniołem. Jesteśmy tylko ludźmi z naszymi wadami i niedoskonałościami" - skomentował.

"Są mężczyźni, którzy dają niebo kobietom. A sami w zamian dostają piekło. Cytat prawdziwy pod warunkiem, że nie będziemy dzielić na kobiety i mężczyzn" - napisała jedna z obserwatorek.

"Obie połówki muszą przyczynić się do tego, aby mieć raj na ziemi. Nie można wymagać tylko od jednej strony. Poza tym ideały są tylko w komediach romantycznych" - czytamy w komentarzach.

"Aleś pojechał banałem"

Niektórzy stwierdzili, że górnolotny cytat to zwykły banał. "Skojarzyło mi się z opisem z gadu-gadu sprzed 15 lat" - pisze jedna z obserwatorek. "Aleś pojechał banałem Roznerku" - komentuje kolejna.

Dominują jednak ochy i achy: "Wspaniały pomysł", "Mądrze powiedziane", "Wspaniale, że jesteś tak światłym i empatycznym mężczyzną", "Brawa dla tego pana" - czytamy pod postem.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta