Trwa ładowanie...
deplewp
Ludzie

Alicja Bachleda-Curuś żartuje z syna. "Robię tak samo"

Alicja Bachleda-Curuś stroni od pokazywania zdjęć z synem w mediach społecznościowych, jednak ostatnio opublikowała post, który pokazuje niepokorny charakter chłopca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka wychowuje syn w Stanach Zjednoczonych
Aktorka wychowuje syn w Stanach Zjednoczonych (ONS.pl)
deplewp

W październiku syn Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella skończył dziesięć lat. Aktorka konsekwentnie pilnuje, żeby wizerunek jej syna nie przedostał się do mediów. Jeśli już decyduje się uchylić rąbka tajemnicy ze swojego prywatnego życia, to publikuje takie fotografie, na których nie widać twarzy chłopca.

Na najnowszym zdjęciu widać jedynie plecy syna Bachledy-Curuś, ale w tym przypadku to ujęcie było wskazane. Aktorka chciała pokazać, jaką koszulkę miał na sobie Henry, a konkretnie co z nią zrobił.

deplewp

Na pierwszy rzut oka można pomyśleć, że chłopiec założył na siebie podarty t-shirt, jednak po przeczytaniu opisu dowiadujemy się, że dziury są efektem nieudolnego wycięcia metki z ubrania. "Nie oceniajcie go, ja robię tak samo" - skwitowała Alicja Bachleda-Curuś.

Komentujące matki zrozumiały, co aktorka miała na myśli. "Mojego 13-latka też wszystkie metki gryzą" - stwierdziła jedna z nich. "Wprowadził nową modę" - dopowiedziała druga.

deplewp

Zobacz także: Mamy mają moc - Anna Tańska-Zbróg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

deplewp

Podziel się opinią

Share
deplewp
deplewp