GwiazdyAlicja Węgorzewska poznała męża w nietypowych okolicznościach. Ich historia nadaje się na film

Alicja Węgorzewska poznała męża w nietypowych okolicznościach. Ich historia nadaje się na film

Alicja Węgorzewska poznała męża w samolocie
Alicja Węgorzewska poznała męża w samolocie
Źródło zdjęć: © AKPA

28.02.2022 12:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Alicja Węgorzewska pierwszy raz spotkała swojego męża w samolocie. Początkowo mężczyzna nie przypadł jej do gustu. Jednak przy bliższym poznaniu zyskał na tyle, że został mężem znanej śpiewaczki operowej.

Alicja Węgorzewska to jedna z najbardziej znanych polskich śpiewaczek operowych, która ma na swoim koncie wiele sukcesów w kraju i poza jego granicami. Gwiazda rzadko dzieli się fanami swoim życiem prywatnym, lecz od czasu do czasu uchyla rąbka tajemnicy. Mało kto wie, jak śpiewaczka poznała swojego przyszłego męża.

Historia miłości Alicji Węgorzewskiej i jej męża to gotowy scenariusz na film. Peter Whiskerd niespodziewanie pojawił się w życiu artystki. Co ciekawe, przyszli małżonkowie poznali się, kiedy Węgorzewska pozostała w innym związku i nie myślała o zmianie partnera. Anglik, który zjawił się na jej drodze, skradł jej serce na tyle, że zdecydowała się zostać jego żoną.

"Namolny Anglik". Alicja Węgorzewska wspomina, jak poznała męża

Alicja Węgorzewska poznała przyszłego męża na pokładzie samolotu z Wiednia do Warszawy. Mężczyzna miał przysiąść się do niej Anglik, który początkowo wydał jej się bardzo irytujący. Węgorzewska musiała wpaść mu w oko, bo Whiskerd konsekwentnie, przez kilka najbliższych miesięcy, walczył, by się do niej zbliżyć.

- Usiadł obok mnie niezwykle namolny Anglik. Ja byłam wtedy szczęśliwie zakochana i nie w głowie mi były jakieś flirty. Mój przyszły mąż cierpliwie czekał pół roku. Krążył, dreptał koło mnie i powoli mnie osaczał - wyznała w jednym z wywiadów.

Historia miłości Alicji Węgorzewskiej i jej męża

Kiedy Alicja Węgorzewska zakochała się w Angliku, ten postanowił przeprowadzić się dla niej z Włoch do Polski. Mężczyzna był tak zdeterminowany, by zacząć nowe życie u boku partnerki, że zapragnął zmienić nazwisko.

- Zostawił dla mnie swoje wygodne życie, spakował się i przyjechał do Warszawy, oznajmiając mi, że teraz chciałby się nazywać Węgorzewski, bo przecież jak tu się w Polsce przedstawiać Whiskerd - relacjonowała śpiewaczka.

Małżonkowie doczekali się córki Amelii, która w tym roku skończy 20 lat. Peter Whiskerd-Węgorzewski jest biznesmenem. Prowadzi własną firmę konsultingową.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (17)
Zobacz także