Blisko ludziAlina Kabajewa to domniemana kochanka Władimira Putina. Od lat mówi się, że jest matką jego dzieci

Alina Kabajewa to domniemana kochanka Władimira Putina. Od lat mówi się, że jest matką jego dzieci

Kim jest domniemana kochanka Putna, Alina Kabajewa?
Kim jest domniemana kochanka Putna, Alina Kabajewa?
Źródło zdjęć: © Getty Images | Sasha Mordovets
Marta Kutkowska

21.02.2022 14:47, aktual.: 21.02.2022 15:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie prywatne Władimira Putina jest owiane tajemnicą. Wiadomo, że w 2014 r. roku rozwiódł się z żoną Ludomiłą. Echa o romansie polityka z 38-letnią gimnastyczką Aliną Kabajewą nie milką od lat. Oto co wiadomo o domniemanej kochance przywódcy Rosji.

Władimir Putin miał stracić głowę dla pięknej gimnastyczki jeszcze w trakcie swojego małżeństwa. Gazeta, w której opisano rzekomy romans, została jednak wkrótce zamknięta. Oficjalnie z powodu nierentowności, nieoficjalnie, nacisków służb bezpieczeństwa. Wszystko, co można znaleźć w mediach na temat związku polityka i olimpijki opiera się na spekulacjach i świadectwach z drugiej ręki. Prezydent bardzo dba, żeby tak zostało.

Alina Kabajewa urodziła dzieci Władimirowi Putinowi?

"Życzliwi" twierdzą, że prezydenta i gimnastyczkę łączy zdecydowanie więcej niż przelotny romans. Para doczekała się ponoć dzieci. W maju 2015 r. Alina Kabajewa urodziła dziewczynkę w jednej ze szwajcarskich klinik. Lokalne media donosiły, że młodej mamie towarzyszył właśnie przywódca Rosji. Cztery lata później kobieta urodziła bliźnięta - dwóch chłopców. Ich ojcem także rzekomo jest Władimir Putin. Dziennikarzom udało się w tym czasie sfotografować gimnastyczkę - kobieta rzeczywiście była w ciąży, co próbowała ukryć pod obszernymi ubraniami.

Zaskakujące jest także to, że kilka lat temu Rosjanka całkowicie zniknęła z życia publicznego i zerwała kontakty z przyjaciółmi. Dzieci podobno wychowuje we Włoszech. 

Niezwykła kariera Aliny Kabajewej

Alina Kabajewa to utalentowana gimnastyczka, która na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach zdobyła złoty medal. Po zakończeniu kariery sportowej świetnie odnalazła się w świecie polityki. Wstąpiła do proputinowskiej partii Jedna Rosja, z ramienia której dostała się do rosyjskiej Dumy. Kilka lat później została przewodniczącą największego rosyjskiego konglomeratu medialnego National Media Group, a obecnie jest szefową zarządu całego holdingu. Idzie za tym niewyobrażalne bogactwo.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (181)
Zobacz także