Trwa ładowanie...

Alina Kabajewa to domniemana kochanka Władimira Putina. Od lat mówi się, że jest matką jego dzieci

Życie prywatne Władimira Putina jest owiane tajemnicą. Wiadomo, że w 2014 r. roku rozwiódł się z żoną Ludomiłą. Echa o romansie polityka z 38-letnią gimnastyczką Aliną Kabajewą nie milką od lat. Oto co wiadomo o domniemanej kochance przywódcy Rosji.

Kim jest domniemana kochanka Putna, Alina Kabajewa?Kim jest domniemana kochanka Putna, Alina Kabajewa?Źródło: Getty Images, fot: Sasha Mordovets
d390m6l
d390m6l

Władimir Putin miał stracić głowę dla pięknej gimnastyczki jeszcze w trakcie swojego małżeństwa. Gazeta, w której opisano rzekomy romans, została jednak wkrótce zamknięta. Oficjalnie z powodu nierentowności, nieoficjalnie, nacisków służb bezpieczeństwa. Wszystko, co można znaleźć w mediach na temat związku polityka i olimpijki opiera się na spekulacjach i świadectwach z drugiej ręki. Prezydent bardzo dba, żeby tak zostało.

Alina Kabajewa urodziła dzieci Władimirowi Putinowi?

"Życzliwi" twierdzą, że prezydenta i gimnastyczkę łączy zdecydowanie więcej niż przelotny romans. Para doczekała się ponoć dzieci. W maju 2015 r. Alina Kabajewa urodziła dziewczynkę w jednej ze szwajcarskich klinik. Lokalne media donosiły, że młodej mamie towarzyszył właśnie przywódca Rosji. Cztery lata później kobieta urodziła bliźnięta - dwóch chłopców. Ich ojcem także rzekomo jest Władimir Putin. Dziennikarzom udało się w tym czasie sfotografować gimnastyczkę - kobieta rzeczywiście była w ciąży, co próbowała ukryć pod obszernymi ubraniami.

Zaskakujące jest także to, że kilka lat temu Rosjanka całkowicie zniknęła z życia publicznego i zerwała kontakty z przyjaciółmi. Dzieci podobno wychowuje we Włoszech. 

Niezwykła kariera Aliny Kabajewej

Alina Kabajewa to utalentowana gimnastyczka, która na Igrzyskach Olimpijskich w Atenach zdobyła złoty medal. Po zakończeniu kariery sportowej świetnie odnalazła się w świecie polityki. Wstąpiła do proputinowskiej partii Jedna Rosja, z ramienia której dostała się do rosyjskiej Dumy. Kilka lat później została przewodniczącą największego rosyjskiego konglomeratu medialnego National Media Group, a obecnie jest szefową zarządu całego holdingu. Idzie za tym niewyobrażalne bogactwo.

d390m6l

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Kulisy rządów Władimira Putina. "W fotelu prezydenta Rosji siedzi bandyta"

d390m6l
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d390m6l