GwiazdyAllan Krupa rezygnuje z wojska? Syn Edyty Górniak tłumaczy się

Allan Krupa rezygnuje z wojska? Syn Edyty Górniak tłumaczy się

Allan Krupa ze szczęśliwą mamą
Allan Krupa ze szczęśliwą mamą
AKPA

01.04.2022 09:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Allan Krupa jest już dorosły. Jak się jednak okazuje, 18-letni uczeń szkoły wojskowej nie wiążę już swej przyszłości z karierą wojskową, a z muzyką. Syn Edyty Górniak tłumaczy się teraz, dlaczego nie został powołany do walki na froncie.

18-letni Alan Krupa jest uczniem szkoły wojskowej, z czego jego sławna mama jest dumna szczególnie. W związku z wojną, jaka toczy się za naszą wschodnią granicą, Górniak została zapytana o to, czy w tak niepokojących czasach obawia się o syna jeszcze bardziej.

- Zawsze się o niego boję, niezależnie od tego, jakie byłyby czasy, ale oczywiście teraz są bardziej delikatne. Natomiast ja się w tej sytuacji dopatruję dobroci. Moje serce widzi tę dobroć, która nareszcie przemawia tak bardzo odważnie - wokalistka mówiła w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Syn Edyty Górniak nie będzie powołany do walki

Rozpoczynający wielką przygodę z muzyką Allan Krupa również postanowił się odnieść do plotek, jakoby miał iść walczyć na front. - Nie będę powołany ze względu na to, że nie składałem przysięgi. Składałem przysięgę kadecką, to było w czasach, jak jeszcze zaczynałem liceum. Wtedy składałem taką przysięgę, ale nie składałem oficjalnej przysięgi wojskowej. Myślę, że nie będę na służbie przygotowawczej, więc na pewno nie będę powołany - tłumaczył się w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Allan Krupa uspokaja

18-latek stara się jednak uspokajać i podkreśla, jak ważne, zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych, jest zachowanie spokoju. - Myślę o tej całej sytuacji i uważam, że nie powinniśmy panikować. To tylko źle dla wszystkich. Wiadomo, ja jestem w 100% za pomocą dla ludzi z Ukrainy(...) Teraz to jest czas, w którym należy pomagać. Szczególnie że jako Polacy znamy ból wojny. Zdania mogą być podzielone, ale nawet przelać parę groszy, to na większą skalę dużo daje - podsumował w rozmowie dla tego samego portalu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także