Przechodzi menopauzę. Nie wiedziała, że objawia się w taki sposób

Przechodzi menopauzę. Nie wiedziała, że objawia się w taki sposób

Anastacia o problemach ze zdrowiem
Anastacia o problemach ze zdrowiem
Źródło zdjęć: © AKPA
09.04.2024 15:17, aktualizacja: 09.04.2024 15:37

Anastacia wygrała walkę z rakiem. Znana wokalistka w jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że niedawno jej stan zdrowia nie był najlepszy. Artystka martwiła się, że nowotwór może wrócić i postanowiła zrobić badania. Teraz już wszystko jasne.

Anastacia jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych amerykańskich wokalistek. W 2003 roku artystka w trakcie rutynowej mammografii dowiedziała się, że choruje na nowotwór piersi. Po operacji wszystko wróciło do normy. Na 10 lat.

W 2013 roku piosenkarka ponownie zmierzyła się z rakiem i musiała poddać się podwójnej mastektomii. Niedawno Anastacia znowu doświadczyła problemów ze zdrowiem. Jej lęki o nawrót choroby były uzasadnione. Po zrobieniu badań usłyszała od lekarza zaskakujące słowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Dwa razy wygrała z chorobą. Niedawno znów mierzyła się ze strachem o zdrowie

Anastacia była gościnią podcastu "White Wine Quest Time", w którym opowiedziała o swoim stanie zdrowia. Jak wyznała, niedawno miała podejrzenia o nawrocie poważnej choroby. Piosenkarka bała się, że może mieć guza mózgu. Od razu skontaktowała się z lekarzem, który patrząc na wyniki badań, postawił zaskakującą dla niej diagnozę.

"Nawet nie zdawałam sobie sprawy, że to, że piekło, przez które przechodzę, jest spowodowane menopauzą. Nie wiedziałam, że jestem wyczerpana. Nie wiedziałam, że mam mgłę mózgową. Nie wiedziałam o tych wszystkich rzeczach, myślałam tylko, że jestem zmęczona (...). Diagnozowałam się, ale nie miałam pojęcia, że cokolwiek z tego było związane z hormonami" - wyznała w trakcie rozmowy.

Lista objawów powiązanych z menopauzą jest naprawdę długa. Wokalistce nie przyszło do głowy, aby powiązać z nią własne dolegliwości.

Przypomnijmy, że artystka stale zachęca kobiety do tego, aby regularnie zapisywały się na badania. Anastacia założyła też fundację, której celem jest rozpowszechnianie profilaktyki badań, które wykrywają raka piersi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta