Blisko ludziAneta Zając odpoczywa w salonie. Postawiła na prostotę

Aneta Zając odpoczywa w salonie. Postawiła na prostotę

Aneta Zając odpoczywa w salonie. Postawiła na prostotę
Źródło zdjęć: © ONS.pl
23.02.2020 10:37, aktualizacja: 23.02.2020 12:14

Aneta Zając jest nie tylko aktorką, ale też mamą na pełen etat. Ostatnio w salonie celebrytki można było zobaczyć stół zastawiony planszówkami. Oprócz gier Zając pokazała również część swojego salonu.

Aneta Zając rzadko udziela wywiadów w mediach na temat swojego życia prywatnego. Fani aktorki mogą dowiedzieć się, co u niej słychać, jedynie poprzez media społecznościowe, z których korzysta celebrytka.

Aktorka niechętnie opowiada o swoich dzieciach czy miłościach. Odkąd w 2012 roku rozstała się z Mikołajem Krawczykiem, to na nią spadła większość obowiązków związanych z wychowywaniem ich dzieci – bliźniaków Roberta i Michała. Dziewięcioletni chłopcy najwyraźniej lubią bawić się wspólnie z mamą, a planszówki są idealnym rozwiązaniem.

Aneta Zając pokazała swój salon

Aktorka pokazała zdjęcie zrobione w swoim salonie, gdzie na stole były rozłożone plansze do gier. W tle widać fragment pomieszczenia.Trzeba przyznać, że nie robi ono spektakularnego wrażenia, jak to często bywa w przypadku domów znanych aktorek. Podobnie urządzone wnętrza można spotkać w wielu polskich domach.

Aktorka postawiła na klasyczne meble w kolorze piaskowego drewna. Na przeciwko stolika kawowego postawiła długą, niską szafkę pod telewizor. Sam sprzęt również nie jest kolosalny. Dekoracje w salonie stanowią kwiatki w doniczkach oraz świeczki i lampiony. Ponadto na podłodze jest duży, jasny dywan.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl