Trwa ładowanie...

Aneta Zając pokazała synów. Chłopcy noszą modne fryzury

Aneta Zając jest dumną mamą bliźniaków. Aktorka strzeże swojej prywatności i nigdy nie pokazuje twarzy dzieci. Teraz również trzymała się swojej zasady, ale na najnowszym zdjęciu można zauważyć, jak szybko rosną jej pociechy.

Share
Aneta Zając
Aneta ZającŹródło: AKPA
d3gr2u9

Aneta Zając jest ulubienicą wielu Polek. Kobiety solidaryzowały się z nią po tym, jak ukochany - Mikołaj Krawczyk - zostawił ją dla innej. Aktorka musiała stanąć na nogi i poradzić sobie w nowej rzeczywistości.

Nowy rozdział

Nie było to łatwe, ponieważ para miała dwójkę dzieci. Dzisiaj każde z nich układa sobie życie u boku innych osób.

d3gr2u9

Relacje między Zając a Krawczykiem są napięte. Szerokim echem odbiły się ich sprawy w sądzie. W 2018 roku Mikołaj Krawczyk wystąpił o obniżenie alimentów (płacił 3,5 tysiąca złotych na dwóch synów), ponieważ twierdził, że Aneta Zając przeznaczała część pieniędzy na swoje potrzeby. Sąd oddalił jego wniosek, uznając go za bezpodstawny.

Aktor żądał również uregulowania kontaktów z synami, które jego zdaniem były utrudnione przez byłą partnerkę. Później miał próbować oskarżyć ją o nękanie i śledzenie.

Nic dziwnego, że Aneta Zając strzeże prywatności. Dzieci są jej oczkiem w głowie i chce oszczędzić im przykrych sytuacji. Robert i Michał świętowali niedawno swoje dziesiąte urodziny. Aktorka często podkreśla, jak bardzo ich kocha.

d3gr2u9

Dzisiaj ma kolejny powód do radości. Chłopcy odebrali świadectwa szkolne i rozpoczęli wakacje. "Jestem dumna z moich dzieci, że tak świetnie poradzili sobie w tym trudnym i nietypowym roku szkolnym" - napisała pod fotografią, na której widać Roberta i Michała wracających do domu.

Nie da się ukryć, że chłopcy szybko rosną. Kochająca mama zadbała nie tylko o ich schludne stylizacje, ale też modne fryzury. Fikuśne koczki na czubku głowy królują wśród męskich fryzur.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Wariant Delta kolejną falą koronawirusa? Dr Sutkowski o charakterystycznych objawach

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3gr2u9

Podziel się opinią

Share
d3gr2u9
d3gr2u9