Trwa ładowanie...

Aneta Zając pokazała zdjęcie z synami. Chłopcy szybko rosną

Aneta Zając konsekwentnie strzeże prywatności swoich dzieci i jeśli decyduje się opublikować rodzinną fotografię, to zawsze zasłania im twarze. Mimo tego nie trudno zauważyć, ze bliźniaki są już bardzo duże.

Share
Aneta Zając
Aneta ZającŹródło: AKPA
d44mge5

Aneta Zając jest mamą dwóch synów. Ich ojcem jest Mikołaj Krawczyk - były partner aktorki, z którym była przez siedem lat. Dzisiaj każde z nich układa sobie życie u boku innych osób.

Relacje między byłymi partnerami wzbudzają zainteresowanie. Szerokim echem odbiły się ich sprawy w sądzie. W 2018 roku Mikołaj Krawczyk wystąpił o obniżenie alimentów (płacił 3,5 tysiąca złotych na dwóch synów), ponieważ twierdził, że Aneta Zając przeznaczała część pieniędzy na swoje potrzeby. Sąd oddalił jego wniosek, uznając go za bezpodstawny.

Aktor żądał również uregulowania kontaktów z synami, które jego zdaniem były utrudnione przez byłą partnerkę. Później miał próbować oskarżyć ją o nękanie i śledzenie.

Aneta Zając niechętnie zabiera głos na temat swojego życia prywatnego i strzeże prywatności synów. Robert i Michał mają już 9 lat i są oczkiem w głowie troskliwej mamy.

d44mge5

Ostatnio na jej instagramowym profilu pojawiło się urocze zdjęcie, na którym widać, jak chłopcy bardzo podrośli. "Lekko rozmazani, ale szczęśliwi. I to nie tylko z tego powodu, że jeszcze mieścimy się we trójkę na jednym fotelu" - zażartowała.

Karolina Szymczak o endometriozie. Modelka mówi, jak wygląda rzeczywistość chorych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d44mge5

Podziel się opinią

Share
d44mge5
d44mge5
Strona Główna WP