GwiazdyAngelina Jolie zajmie się obrońcą słoni

Angelina Jolie zajmie się obrońcą słoni

Angelina Jolie zajmie się obrońcą słoni
Źródło zdjęć: © AFP
22.09.2014 21:17, aktualizacja: 23.09.2014 19:41

Angelina Jolie stanie za kamerą obrazu "Africa", opartego na wspomnieniach paleoantropologa Richarda Leakeya.

Angelina Jolie stanie za kamerą obrazu "Africa", opartego na wspomnieniach paleoantropologa Richarda Leakeya. Film przedstawi historię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce. Scenariusz dzieła napisał Eric Roth ("Forrest Gump", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"). Za zdjęcia do filmu odpowie Roger Deakins, który niedawno pracował z Angeliną Jolie przy realizacji "Niezłomnego". Obraz powstanie dla Skydance Productions.

Angelina Jolie zadebiutowała jako reżyserka dokumentem "A Place in Time" w 2007 roku. W 2011 roku zrealizowała swoją pierwszą pełnometrażową fabułę, "Kraina miodu i krwi", za którą otrzymała nominację do Złotego Globu.

W grudniu światową premierę będzie miało najnowsze dzieło, za kamerą którego stanęła, czyli dramat "Niezłomny" ("Unbroken"). Obecnie Amerykanka pracuje na planie filmu "By The Sea". Angelina Jolie jest reżyserką obrazu, autorką scenariusza, producentką, a także występuje w filmie w roli głównej. Obraz powstaje dla wytwórni Universal Pictures.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

Źródło artykułu:Megafon.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także