Trwa ładowanie...
dvsg2qg
Megafon.pl
Ludzie

Angelina Jolie zajmie się obrońcą słoni

Angelina Jolie stanie za kamerą obrazu "Africa", opartego na wspomnieniach paleoantropologa Richarda Leakeya.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie zajmie się obrońcą słoni
(AFP)
dvsg2qg

Angelina Jolie stanie za kamerą obrazu "Africa", opartego na wspomnieniach paleoantropologa Richarda Leakeya. Film przedstawi historię Richarda Leakeya, który walczył o życie słoni w Afryce. Scenariusz dzieła napisał Eric Roth ("Forrest Gump", "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona"). Za zdjęcia do filmu odpowie Roger Deakins, który niedawno pracował z Angeliną Jolie przy realizacji "Niezłomnego". Obraz powstanie dla Skydance Productions.

Angelina Jolie zadebiutowała jako reżyserka dokumentem "A Place in Time" w 2007 roku. W 2011 roku zrealizowała swoją pierwszą pełnometrażową fabułę, "Kraina miodu i krwi", za którą otrzymała nominację do Złotego Globu.

W grudniu światową premierę będzie miało najnowsze dzieło, za kamerą którego stanęła, czyli dramat "Niezłomny" ("Unbroken"). Obecnie Amerykanka pracuje na planie filmu "By The Sea". Angelina Jolie jest reżyserką obrazu, autorką scenariusza, producentką, a także występuje w filmie w roli głównej. Obraz powstaje dla wytwórni Universal Pictures.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Znamy szczegóły ślubu Angeliny Jolie i Brada Pitta*

* Mélanie Laurent z Angeliną i Bradem nad morzem*

* Wychudzona Angelina Jolie*

dvsg2qg

Podziel się opinią

Share

dvsg2qg

dvsg2qg