Trwa ładowanie...
d1for91
Ludzie

Angielskie słówka seksualne na wakacje

Zbliżają się wakacje. Wyruszamy na podboje zagranicę. Mocna złotówka powoduje, że lepiej wyjechać, niż przepłacać za wakacje w kraju. Dlatego warto poznać kilka słówek seksualnych, które się przydadzą lub właśnie dzięki nim unikniemy nieporozumienia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angielskie słówka seksualne na wakacje
d1for91

Zbliżają się wakacje. Wyruszamy na podboje zagranicę. Mocna złotówka powoduje, że lepiej wyjechać, niż przepłacać za wakacje w kraju. Dlatego warto poznać kilka słówek seksualnych, które się przydadzą lub właśnie dzięki nim unikniemy nieporozumienia.

Coś dla par

Oczywiście wszyscy znamy ten dowcip „Co jest najgorsze w seksie grupowym? Odpowiedź: To, że nas pominą”. Jednak, nie każdy z nas lubi takie zabawy i lepiej powiedzieć w tym wypadku „nie”, jeśli ktoś zapyta nas czy mamy ochotę na gang bang. Gang bang jest wtedy, gdy wielu mężczyzn uprawia seks z jedną kobietą. Robią to jeden po drugim, a czasami nawet w tym samym czasie. Prawda, że lepiej o tym wiedzieć wcześniej?

d1for91

Podobnie lepiej wiedzieć, gdy ktoś nam zaproponuje golden shower, to nic innego jak deszcz z uryny. Tak, wiem, że są miłośnicy takich zabaw erotycznych, ale jest ich zdecydowana mniejszość. Dlatego nie daj się skusić na ładnie brzmiące i błyszczące słówko golden, bo niestety nie ma ono nic wspólnego ze złotem.

Love tunnel to piękna nazwa dla waginy, inna to cockpit. Określeń penisa jest wiele i też warto je znać. Te najpopularniejsze to cock i dick.

Pearl necklace zaś jest wtedy, gdy mężczyzna ejakuluje na szyję kobiety po fellatio. Nazwa, w dosłownym tłumaczeniu naszyjnik z pereł, powstała z tego, białe kropelki spermy mogą przypominać naszyjnik z pereł.

ZOBACZ TEŻ:

GRY Z INTYMNOŚCIĄ

d1for91

PIĘKNO W ŁÓŻKU? Coś dla gejów i lesbijek

Lucky Pierre jest jednym z ulubionych powiedzeń gejów. Oznacza w dosłownym tłumaczeniu Szczęśliwego Piotrusia. Tylko dlaczego on taki szczęśliwy? Otóż zapewne trafił mu się seks z dwoma lub więcej mężczyznami, a nasz szczęśliwy Piotruś jest penetrowany analnie, podczas gdy jego penis jest również wetknięty w tył stojącego przed nim osobnika. Czyli jest w środku, dlatego jest szczęśliwy. Kilka określeń na odbyt. Jeśli lubisz takie zabawy warto znać te słówka: balloon knot, chocolate starfish.

Bareback – to określenie na seks bez kondoma, najczęściej właśnie jest to seks analny. Również w tym wypadku przyda się znajomość słówka bottom – oznacza ono tą osobę, która jest stymulowana analnie. Zaś bugger oznacza seks analny.

Ciekawym określeniem wydaje się być Dirty Sanchez. Oznacza ono seks oralny, który odbywa się bez umycia tuż po seksie analnym… Ale i dla lesbijek coś jest. Scissor fight – czyli “walka na scyzoryki”. To nic innego jak pocieranie się waginami, podczas gdy nogi ułożone są tak, że przypominają scyzoryk. Inna nazwa tego zajęcia to tribadism.

d1for91

Niech nie zmyli was ładnie i niewinnie brzmiąca nazwa tea room, jest to nazwa publicznej toalety, gdzie mężczyzni często mają seks, oczywiście homoseksualny seks.

ZOBACZ TEŻ:

GRY Z INTYMNOŚCIĄ

PIĘKNO W ŁÓŻKU? Coś dla singli

d1for91

Jeśli ktoś zaproponuje ci Bukkake zastanów się dwa razy, czy masz ochotę. Bukkake jest sytuacją, gdy kilku mężczyzn wytryskuje na twarz kobiety.

A tu kilka zwrotów przydatnych dla panów singli. GFE (Girlfriend Experience) – oznacza sesję z prostytutką, gdzie prostytutka traktuje klienta, jakby była jego dziewczyną.

Glory hole – to dziura w ścianie, dzięki której można uprawiać seks między dwoma osobami. Jedna ustawia się po jednej stronie ściany, wkłada penisa w otwór i tam może spotkać ją seks oralny lub analny. Penisa wkłada się w otwór na własne ryzyko. Glory hole najczęściej można jednak spotkać w sex klubach gejowskich. Wtedy najczęściej dochodzi do seksu analnego.

Kiedy mężczyzna idzie do prostytutki i prosi half-and-half oznacza to, że zamawia usługę seksu oralnego i analnego. Harlot – to inna nazwa oznaczająca prostytutkę, hustler – to męska prostytutka. I jak dla singli to nie może zabraknąć określeń na masturbację: jack off lub jerk off – tych określeń używają najczęściej mężczyźni. Natomiast kobiety używają określenia jill off lub wank.

d1for91

I jeszcze jako ciekawostkę warto poznać zwrot M.I.L.F. (Mother I'd Like to Fuck) – oznacza seksualnie atrakcyjną kobietę w średnim wieku. Oraz ładnie brzmiący zwrot polyamory, czyli relacje seksualne z więcej niż jedną osobą.

ZOBACZ TEŻ:

GRY Z INTYMNOŚCIĄ

PIĘKNO W ŁÓŻKU?

d1for91

Podziel się opinią

Share

d1for91

d1for91