GwiazdyAnja Rubik zrobiła test na HIV. "Raz pękła prezerwatywa"

Anja Rubik zrobiła test na HIV. "Raz pękła prezerwatywa"

Anja Rubik zrobiła test na HIV. "Raz pękła prezerwatywa"
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Karolina Błaszkiewicz
27.09.2018 13:52, aktualizacja: 27.09.2018 14:34

Anja Rubik w towarzystwie kamer sprawdziła, czy może być zakażona wirusem HIV. Okazuje się, że modelka bada się regularnie.

Anja Rubik, w ramach promowania swojej książki "SEXEDPL", poddała się badaniu na obecność wirusa HIV. Wybrała się do jednej z warszawskich placówek, gdzie można anonimowo i bezpłatnie sprawdzić swój stan zdrowia. Towarzyszył jej dziennikarz "Dzień Dobry TVN".

Modelka wyznała, że bada się raz, czasem dwa razy do roku. – Zawsze się denerwuję – powiedziała. – Uważam, wiem, że trzeba uważać, ale mimo wszystko jak mi pobierają krew i czekam na wynik, to jest lekki stres – dodała. W rozmowie przyznała jeszcze, że podczas jednego ze stosunków, jej partnerowi pękła prezerwatywa. Nic na szczęście się nie stało.

W Warszawie Anja Rubik czekała na wynik testu ponad 20 minut. Kamery zarejestrowały moment ich odczytania – były one ujemne. W Polsce wirusa HIV ma 35 tys. osób, a 40 proc. z nich nie jest tego świadomych. Sama Rubik pyta swoich partnerów, czy przeszli badania, również te na inne infekcje przekazywane drogą płciową. – Jest to bardzo ważne, jeśli znamy się dłużej i decydujemy się uprawiać seks bez prezerwatywy – zaznaczyła.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl