Blisko ludziAnna Bosak wróciła do show-biznesu. Po latach przerwy zaskakuje fanów

Anna Bosak wróciła do show-biznesu. Po latach przerwy zaskakuje fanów

Anna Bosak zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi tancerka?
Anna Bosak zniknęła z show-biznesu. Co dziś robi tancerka?
Źródło zdjęć: © East News
07.03.2022 09:19

Anna Bosak popularność zyskała dzięki udziałowi w tanecznym show TVN "You Can Dance". Mało kto wie, że po zniknięciu z mediów zajęła się studiowaniem psychologii i w konsekwencji została trenerką w obszarze biznesu i sportu. Aktualnie znów powraca na salony. Gra w serialu "Policjantki i policjanci".

Anna Bosak jest siostrą aktora Marcina Bosaka. Choć z bratem łączy ją silna więź, jej kariera nie była zależna od sławnego członka rodziny. Od lat pasją Bosak był taniec i udowodniła swoje umiejętności w programie "You Can Dance", gdzie poddała się ocenie profesjonalistów. Po udziale w show jej kariera nabrała tempa. Doszło do tego, że wzięła udział w najpopularniejszym tanecznym programie telewizyjnym "Taniec z gwiazdami". Nie przypadła jednak do gustu Iwonie Pavlović, która krytykowała jej styl i warsztat, jako tancerki.

Kariera psycholożki

Po debiucie w filmie, rozkręceniu się jako trenerka i tancerka w programach na żywo Anna Bosak po kilku latach stałej obecności w mediach – zniknęła. Jak się okazało, skupiła się na studiach. Edukacja zajęła pierwsze miejsce w jej życiu. Artystka ukończyła psychologię społeczną na SWPS w Warszawie ze specjalnością Psychologia pozytywna w biznesie, sporcie i na scenie oraz Podstawy treningu i warsztatu psychologicznego. Zajęła się prowadzeniem szkoleń i warsztatów. W międzyczasie jej życie prywatne uległo zmianie. W październiku 2019 r. Anna Bosak poślubiła Kamila Machnickiego. Para była ze sobą związana przez wiele lat. W programie "Połączeni" Bosak przyznała, że małżeństwo sporo zmieniło w jej życiu. Nabrała pewności i zyskała poczucie bezpieczeństwa.

"Zmienia się takie poczucie bezpieczeństwa. Już nie jest tak prosto, żeby facet spakował manele i wyszedł z walizką. Powiedziało się coś sobie, że się będzie o siebie dbało niezależnie od wszystkiego" – powiedziała gwiazda w programie.

Wsparcie brata i nowa aktywność

Anna Bosak to także wzorowa siostra. Jej sławny brat wyznał, że jak walczył z depresją, ona razem z nim stawiła czoła chorobie. Z pewnością pomogła jej w tym znajomość psychologii. "W moim procesie powrotu do zdrowia olbrzymią rolę odegrała moja siostra, która jest dla mnie i zawsze była olbrzymim wsparciem" – wyznał Marcin Bosak w rozmowie z magazynem "Twarze depresji".

Dziś Anna Bosak odnajduje się w kolejnej profesji. Znów zaczęła przygodę aktorską i zgodziła się na przyjęcie propozycji zagrania w serialu "Policjantki i policjanci". W wywiadach wyznała, że na potrzeby produkcji przeszła specjalne szkolenia, w tym na strzelnicy.

Anna Bosak na planie serialu "Policjantki i policjanci".
Anna Bosak na planie serialu "Policjantki i policjanci".© fot. AKPA | AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta