Blisko ludziAnna Dymna wróciła do nałogu. Kwarantanna bardzo ją stresuje

Anna Dymna wróciła do nałogu. Kwarantanna bardzo ją stresuje

Anna Dymna wróciła do nałogu. Kwarantanna bardzo ją stresuje
Klaudia Stabach

18.04.2020 09:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Dymna nie ukrywa, że doskwiera jej brak kontaktu z podopiecznymi swojej fundacji, którzy tak bardzo potrzebują jej wsparcia. Zakaz wychodzenia z domu odbija się na samopoczuciu wielu osób. Piętrzące się problemy sprawiły, że aktorka wróciła do nałogu sprzed lat.

Anna Dymna przyznała się, że życie w obliczu pandemii jest dla niej trudne i pokrzyżowało mnóstwo planów. Aktorka musiała odwołać kolejną edycję Festiwalu Zaczarowanej Piosenki oraz wstrzymać budowę nowego ośrodka rehabilitacyjnego w Lubiatowie, który miał stać się domem dla podopiecznych jej fundacji "Mimo Wszystko".

"Najpierw długo czekaliśmy na pozwolenia, a kiedy już je uzyskaliśmy, wybuchła epidemia. Wszystko jest zablokowane" - wyznała.

Anna Dymna wróciła do nałogu

Ponadto Anna Dymna nie odwiedza teraz swoich podopiecznych, co jej dla niej dodatkowym źródłem stresu. "Oni potrzebują się przytulić, potrzymać za rękę, a ja nie mogę do nich pojechać" - mówi.

To wszystko sprawiło, że Anna Dymna wróciła do nałogu i traktuje to jako osobistą porażkę. "Przez Lubiatowo znów zaczęłam palić papierosy" - przyznaje i jednocześnie podkreśla, że wie jak bardzo to jej szkodzi. Aktorka jednak wierzy, że to tylko chwilowa słabość. "Kiedy wszystko wróci do normalności, a świat znów będzie bezpieczny, na pewno zrezygnuję z papierosów" - obiecuje.

Zobacz także: SIŁACZKI – program Klaudii Stabach. Sezon 2 odc. 1. Historie inspirujących kobiet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (479)