GwiazdyAnna Kalczyńska i Tomasz Kammel. Prezenterzy dwóch konkurencyjnych śniadaniówek nawiązali współpracę

Anna Kalczyńska i Tomasz Kammel. Prezenterzy dwóch konkurencyjnych śniadaniówek nawiązali współpracę

Anna Kalczyńska
Anna Kalczyńska
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA
03.12.2020 15:38, aktualizacja: 02.03.2022 17:18

Anna Kalczyńska od kilkunastu lat jest związana ze TVN, a Tomasz Kammel to czołowy dziennikarz Telewizji Publicznej. Dwie stacje konkurują ze sobą, dlatego ostatnie zdjęcie Kaczyńskiej wzbudziło nie lada zdziwienie.

Anna Kalczyńska zaczynała budować swoją karierę jako prezenterka serwisów informacyjnych w TVN24, jednak po prawie jedenastu latach zdecydowała się przejść do tzw. śniadaniówki. Współprowadzenie "Dzień dobry TVN" daje jej wiele satysfakcji, ale dziennikarka cały czas jest otwarta na nowe projekty.

Ostatnio uchyliła rąbka tajemnicy na temat współpracy z innym dziennikarzem - Tomaszem Kammelem. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Kammel pracuje w "Pytaniu na Śniadanie", czyli śniadaniówce Telewizji Publicznej, która jest konkurencja dla DDTVN.

Jednak okazuje się, że prezenterzy mogą razem współpracować. "Skoro nie jest zabronione, znaczy, że można! Co wynika ze spotkania konkurencji? Sama frajda i inspiracja. Oto połączone siły prowadzących redakcji śniadaniowych, czyli nasz mały skok w bok w sytuację, hmm, jak by ją określić... ekumeniczną" - zażartowała dziennikarka.

"Dzisiaj wyjątkowo nie walczyliśmy o oglądalność, a uwierzcie mi, w telewizji to ważna sprawa. Fajnie, że mogliśmy połączyć siły na neutralnym polu" - podkreśliła.

Na razie nie wiadomo, na czym konkretnie polega współpraca Anny Kalczyńskiej i Tomasza Kammela, ale patrząc na ich wspólne zdjęcie, możemy wywnioskować, że zasiedli wspólnie przed kamerą bądź wzięli udział w sesji zdjęciowej.