Trwa ładowanie...

Anna Lewandowska bawi się w Paryżu. Pokazała nietypowe danie, którym się zajadała

Anna Lewandowska z powodzeniem balansuje między życiem rodzinnym a życiem zawodowym, które często wiąże się z zagranicznymi wyjazdami. Teraz przebywa w Paryżu, gdzie korzysta z uroków miasta i zajada się lokalnymi przysmakami.

Anna LewandowskaAnna LewandowskaŹródło: AKPA
d3nbhyd
d3nbhyd

Podczas gdy Robert Lewandowski przygotowuje się kolejnych meczy w ramach eliminacji do mistrzostw świata w piłce nożnej, jego żona spędza czas w Paryżu. Do stolicy Francji ściągnęły ją obowiązki zawodowe – brała tam udział w sesji zdjęciowej. Jednak podczas pobytu nie zabrakło również czasu na zwiedzanie miasta, w tym muzea w Luwrze, treningi i spotkania z przyjaciółmi w wystawnych restauracjach. 

Nie zabrakło prawdziwych francuskich dań 

Anna Lewandowska w Paryżu odwiedza wiele miejsc, gdzie serwowane są lokalne potrawy i przysmaki. Na jeden z lunchów w "Paris Beaubourg" żona polskiego piłkarza wybrała specjalnie przyrządzone ślimaki. Zostały jej podane na patelni w towarzystwie bagietki, którą mogła przegryzać specjał francuskiej kuchni. Choć dla wielu ślimaki są nieapetyczne, to Anna Lewandowska z pewnością nie należy do tych osób. Trenerka, jak widać, nie boi się nowych, nietypowych smaków. 

Anna Lewandowska je ślimaki w Paryżu Instagram.com
Anna Lewandowska je ślimaki w ParyżuŹródło: Instagram.com

Lewandowska spędza weekend z dala od dzieci 

Podczas swojego pobytu w Paryżu Lewandowska zatrzymała się w hotelu Le Grand Intercontinental, gdzie za noc płaci się około 2000 zł. Widok z okna jej pokoju rozpościerał się na Operę Garnier. Nie obeszło się oczywiście bez opublikowania zdjęcia na Instagramie z tego najbardziej romantycznego miasta na świecie. "Weekend w Paryżu. Weekend dla siebie. Wykorzystałam obowiązki zawodowe, żeby przy okazji trochę pozwiedzać, odpocząć i spędzić czas z dziewczynami. Każda mama powinna czasami wziąć "wolne", żeby spędzić czas tak jak kiedyś, prawda? Też tak robicie? Balans, równowaga i cisza rano..." – napisała pod postem trenerka fitness. 

d3nbhyd

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Imperium biznesowe Anny i Roberta Lewandowskich. Są inwestorami ponad 30 projektów

d3nbhyd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3nbhyd