GwiazdyAnna Markowska wychodzi za mąż? W sukni ślubnej wygląda przepięknie

Anna Markowska wychodzi za mąż? W sukni ślubnej wygląda przepięknie

Anna Markowska niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym
Anna Markowska niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym
Źródło zdjęć: © Instagram
oprac. KPL
08.12.2021 16:51

Anna Markowska zdobyła rozpoznawalność dzięki programowi "Top Model". Dziś instagramowy profil modelki obserwują aż 383 tys. użytkowników. Jej ostatnie zdjęcie dało im do myślenia – wielu z nich jest przekonanych, że celebrytka wkrótce zmieni stan cywilny.

Markowska wcześnie rozpoczęła swoją przygodę z modelingiem. Niestety, musiała przerwać karierę przez wzgląd na bardzo poważną chorobę. Młoda dziewczyna otrzymała miażdżącą diagnozę - złośliwy nowotwór głowy. Przeszła szereg operacji, naświetlań oraz długotrwałą rehabilitację. Konieczne było także karmienie przez sondę oraz dwa przeszczepy.

- Przez cztery lata nie mogłam pracować, przez ponad dwa nie mogłam mówić – wspominała w programie.

Kariera po "Top Model"

Show miało być dla Markowskiej szansą na powrót do pracy w branży i tak też się stało. Choć ostatecznie zajęła trzecie miejsce, dziś nie musi się martwić o źródło dochodu: jest influencerką, bierze udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody.

- Dziś wiem, że gdybym nie zawalczyła o swoje marzenia, wciąż zastanawiałabym się, jak to było przed chorobą… Na spełnienie marzeń nie ma idealnego momentu, to moment wybiera nas, wystarczy za nim biec... Jestem niesamowicie wdzięczna za to, że mogę pracować w swojej ukochanej branży i być na planie, nic bardziej mnie nie cieszy. Dziś tak wiele udało się wypracować, że prawie nie widać skutków choroby – pisała w swoich mediach społecznościowych.

Pamiętne zdjęcie z Pawłem Delągiem

Latem tego roku Annę Markowską łączono z Pawłem Delągiem, z którym chętnie się fotografowała. Modelka nie potwierdziła jednak, że jest w związku ze starszym aktorem. Powiedziała za to, że nie zamierza mówić publicznie o swoim życiu prywatnym.

Natomiast teraz pokazała się… w sukni ślubnej. Jakby tego było mało, w opisie do zdjęcia napisała: "Zbliża się coś wielkiego".

Kreacja przypominająca strój księżniczki i uzupełniona strojnym diademem szczególnie przypadła do gustu fanom modelki. "Dla takiej sukni warto wyjść za mąż", "Jak księżniczka, przepiękna!", "Piękna księżniczka ,czy to znaczy że wychodzisz za mąż?" czy "Gratulacje!!! Anna Markowska wychodzi za mąż!" – pisali w komentarzach.

Markowska nie odniosła się jednak do tych przypuszczeń i, jak to ma w zwyczaju, pozostała tajemnicza.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta