GwiazdyAnna Mucha o Justynie Żyle. "Ktoś ją musi pocałować”

Anna Mucha o Justynie Żyle. "Ktoś ją musi pocałować”

Anna Mucha o Justynie Żyle. "Ktoś ją musi pocałować”
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
23.04.2019 15:48, aktualizacja: 23.04.2019 17:47

Rok temu Justyna Żyła zdecydowała się na sesję w Playboyu, jak tłumaczyła, z uwagi na to, że brakowało jej pieniędzy. Wówczas tę okładkę skomentowała Anna Mucha. Teraz aktorka wypowiedziała się bezpośrednio o byłej żonie skoczka.

Po tym, jak Justyna Żyła rozstała się z mężem, postanowiła wziąć udział w sesji do magazynu "Playboy". Swoją decyzję tłumaczyła tym, że brakuje jej pieniędzy i robi to dla dobra dzieci. Wówczas w ostry sposób skomentowała to Anna Mucha, której fotografie nie przypadły do gustu.

- Myślę, że przede wszystkim powinniśmy zadać sobie pytanie kto robił te zdjęcia i w jakich warunkach pracował. Są wyjątkowo niedobre. I moim zdaniem, i nie mam zamiaru być skromna, Playboy skończył się na mojej sesji. Dziękuję bardzo – powiedziała wtedy Anna Mucha w jednym z wywiadów.

Teraz w rozmowie z Wideoportalem wypowiedziała się wprost o Justynie Żyle: – Została rzucona na bardzo głęboką wodę. To mi przypomina trochę historię żaby wrzuconej do śmietany. Jedna żaba utopi się w śmietanie, a druga będzie tak długo walczyła, dopóki nie ubije masła i nie wyjdzie na górę.

Dziennikarka zapytała również, jaką żabą według Anny Muchy jest Justyna Żyła. Aktorka powiedziała powiedziała wprost: – No, ktoś ją musi pocałować.

Anna Mucha wymigała się od odpowiedzi, co sądzi o karierze Justyny Żyły. – Nie znam jej, widzę tylko to, co do mnie dociera. Szczerze mówiąc w ogóle mnie to nie interesuje – skwitowała.

Źródło: wideoportal.tv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta