GwiazdyAnna Mucha pokazała zdjęcie w ciąży. "Powiem Wam w sekrecie"

Anna Mucha pokazała zdjęcie w ciąży. "Powiem Wam w sekrecie"

Anna Mucha znów zaskakuje fanów
Anna Mucha znów zaskakuje fanów
Źródło zdjęć: © AKPA, AKPA | Piętka Mieszko
26.05.2021 09:19

Aktorka przypomniała swoim fanom zdjęcie z sesji, podczas której była w ciąży. Wszystko z okazji Dnia Matki. Wyznała także, jak bardzo kocha swoje dzieci.

Anna Mucha nie ukrywała, że w czasie domowej izolacji przeżywała lepsze i gorsze chwile. Aktorka straciła możliwość grania w spektaklach i serialach, ale pozostało jej jurorowanie w programie "Dance, dance, dance". Oprócz tego w domu musi zająć się dwójką swoich pociech. Aktorka jest szczęśliwą mamą 9-letniej Stefanii i 6-letniego Teodora.

Nadmiar wolnego czasu aktorka wykorzystywała na zabawy z dziećmi. Nieraz pokazywała w mediach społecznościowych skutki ich kreatywnych zajęć. Ostatnio gwiazda wcieliła się w złowieszczą postać z "Kill Billa" i "porwała zakładników", przywiązując swoich domowników wężem od odkurzacza.

Anna Mucha raz postanowiła nawet oddać się w ręce swojej pomysłowej córki. Stefania rzuciła wodze fantazji i stworzyła wyjątkowy makijaż oraz stylizację, którymi aktorka pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych.

Widać, że dla Muchy dzieci są całym światem. I tym razem znów to udowodniła, publikując najnowsze zdjęcie, które opublikowane zostało najprawdopodobniej z okazji Dnia Matki, który w Polsce obchodzimy właśnie 26 maja. Aktorka pozuje na nim na sesji w ciąży, a brzuszek jest już naprawdę pokaźnych rozmiarów. Jest to archiwalne zdjęcie, co zaznaczyła, aby fani nie pomyśleli, że zostanie mamą po raz kolejny.

"Powiem Wam w sekrecie: kocham Ich najmocniej na świecie! Dziękuję, że miałam (mam) to szczęście - zostać Mamą... Każdego dnia czuję ogrom miłości! PS. zdjęcia oczywiście archiwalne" - wyznała w opisie aktorka.

Fani oczywiście nie szczędzili polubień zdjęcia, a także sympatycznych komentarzy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (79)
Zobacz także