Blisko ludziAnna Mucha złożyła Katarzynie Cichopek życzenia. Tak nawiązała do jej nowego związku

Anna Mucha złożyła Katarzynie Cichopek życzenia. Tak nawiązała do jej nowego związku

Anna Mucha złożyła życzenia Katarzynie Cichopek
Anna Mucha złożyła życzenia Katarzynie Cichopek
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
08.10.2022 11:50

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek pracowały razem na planie "M jak miłość". Przez lata wciąż utrzymują ze sobą kontakt. Nie zapominają również o ważnych jubileuszach. Mucha postanowiła złożyć koleżance urodzinowe życzenia, przy okazji odnosząc się do tego, że Cichopek odnalazła miłość.

Anna Mucha postanowiła pokazać, że wciąż Katarzyna Cichopek jest dla niej ważną osobą. Aktorka złożyła koleżance po fachu życzenia urodzinowe na Instagramie. Pojawiła się wspólna fotografia pań oraz piękne słowa. Widać, że mimo upływu lat i wielu zmian Mucha i Cichopek pozostają w dobrych relacjach.

Urodziny Katarzyny Cichopek. Takie życzenia złożyła aktorce Anna Mucha

Anna Mucha i Katarzyna Cichopek po raz pierwszy spotkały się lata temu, podczas zdjęć do popularnego serialu TVP2 "M jak miłość". Młode aktorki bardzo się polubiły. Mimo że Mucha w pewnym momencie zrezygnowała z uczestniczenia w produkcji, cały czas utrzymywały przyjacielskie stosunki. Mucha nie zapomniała o 40. urodzinach dobrej koleżanki i zamieściła w mediach społecznościowych krótki, ale poruszający wpis.

"Dziś ma urodziny ta wspaniała kobieta! Dobra - co jest rzadkie. Uczciwa, serdeczna, ciepła, czasem naiwna, kochająca, czasem święta. Ale dzięki bogu czasem też grzesznica, prawa i łagodna. Kaśka, zasługujesz na to, żeby być szczęśliwa. Zrób to teraz!" - napisała Anna na InstaStories, udostępniając radosne zdjęcie, do którego zapozowała z Katarzyną.
Anna Mucha złożyła życzenia Katarzynie Cichopek
Anna Mucha złożyła życzenia Katarzynie Cichopek© Instagram | Anna Mucha

Widać, że Mucha nawiązała w życzeniach do nowego związku koleżanki. Cichopek i Kurzajewskiemu życzy szczęścia.

Przyjaźń w show-biznesie jest możliwa?

Mimo upływu lat, i różnych życiowych zmian, Anna Mucha w rozmowie z "Super Expressem" podkreśliła, że z Katarzyną Cichopek przez wszystkie lata utrzymują świetny kontakt.

"Dużo się u nas pozmieniało. Dojrzałyśmy, ale okazało się, że wciąż bardzo miło spędzamy ze sobą czas. Mamy dobry kontakt prywatnie, co odzwierciedla się na ekranie" - wyznała aktorka we wspomnianym wywiadzie.

Jak widać, dobre stosunki pomiędzy osobami z tej samej branży są możliwe.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl