GwiazdyAnna Popek skończyła 50 lat. Prezenterka pochwaliła się, jak spędziła urodziny

Anna Popek skończyła 50 lat. Prezenterka pochwaliła się, jak spędziła urodziny

Anna Popek skończyła 50 lat. Prezenterka pochwaliła się, jak spędziła urodziny
Źródło zdjęć: © East News | Mateusz Jagielski
27.06.2018 08:36, aktualizacja: 27.06.2018 11:46

Z okazji 50-tych urodzin Anna Popek zorganizowała imprezę. Prezenterka w szampańskim nastroju pozowała do zdjęć. "Melanż się rozkręca" – napisała.

We wtorkowy wieczór Anna Popek świętowała swoje 50-te urodziny. Prezenterka bawiła się w gronie najbliższych, jednak mimo to nie zapomniała o swoich fanach. Na Instagramie gwiazdy obejrzeć można krótką relację z imprezy. Popek pokazała filmik, na którym popija wino ze znajomymi oraz zdjęcie z Markiem Sierockim. – "Melanż się rozkręca" – napisała gwiazda.

Wszystko wskazuje na to, że impreza się udała. Prezenterka w szampańskim nastroju pozowała do zdjęć. – "Widzę, że już wesoło" – pisali internauci. Część komentarzy nie spodobała się Annie Popek, niektóre z nich nawet do tego stopnia, że gwiazda postanowiła je usunąć. – "co ma Pan na myśli? Obrażanie moichburodzonowych gości jest grubiaństwem. Żegnam." (pisownia oryginalna) – odpowiedziała jednemu z użytkowników. Niestety komentarz internauty został usunięty, więc nie wiemy, do czego dokładnie się odnosił.

Obraz
© Instagram.com

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta