Trwa ładowanie...
Anna Popek

Anna Popek zdradza sposób na większy biust. "Wyprostować się, wypiąć piersi i już jest 2 numery więcej"

Anna Popek zaprzeczyła spekulacjom na temat operacji powiększenia piersi. Zdradziła jednak naturalny sposób na większy biust. "Prosto stanąć, łopatki ściągnąć, głowa troszkę do góry" – tłumaczy gwiazda.

Share
Anna Popek zdradza sposób na większy biust. "Wyprostować się, wypiąć piersi i już jest 2 numery więcej"
Źródło: Instagram.com
d4lwm2v

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje na temat biustu Anny Popek. Prezenterce zarzucano operację powiększenia piersi. Do całej sprawy gwiazda odniosła się w rozmowie z portalem "Jastrząb Post". Popek podkreśliła, że nie spodziewała się, że zdjęcia w sportowej, eksponującej ciało stylizacji, wzbudzą tyle kontrowersji. "Muszę przyznać, że kreatywność internautów jest wielka. Ale tak to jest, coś się zdarza w życiu, a potem ktoś to interpretuje. Poeci i pisarze mieli tak samo"– dodała.

Popek przekonuje, że efekt powiększonych piersi uzyskała w naturalny sposób. W tej samej rozmowie zdradziła nawet prosty sposób, który pozwoli uniknąć operacji plastycznej. Co więc powinny zrobić panie niezadowolone z rozmiaru swojego biustu? "Wystarczy wyprostować się, wypiąć piersi i już jest 2 numery więcej. Prosto stanąć, łopatki ściągnąć, głowa troszkę do góry, żeby podbródek ładniej wyglądał i już wyglądamy lepiej" – tłumaczy gwiazda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4lwm2v

Podziel się opinią

Share
d4lwm2v
d4lwm2v