ModaAnna Wendzikowska na spacerze z dziećmi. Ma na sobie piękną spódnicę na lato

Anna Wendzikowska na spacerze z dziećmi. Ma na sobie piękną spódnicę na lato

Anna Wendzikowska w spódnicy w kwiaty
Anna Wendzikowska w spódnicy w kwiaty
Źródło zdjęć: © ONS
01.06.2020 15:13, aktualizacja: 01.07.2020 06:58

Anna Wendzikowska w Dzień Dziecka wybrała się na spacer z dziećmi. Uwagę zwraca jej maksi spódnica z ciekawym wzorem.

Anna Wendzikowska przebywa na mazurach, gdzie korzysta z pięknej słonecznej pogody. Tym razem wraz z córkami Kornelią i Tosią wybrała się nad jezioro. Zdjęcie ze spacer opublikowała na swoim profilu na Instagramie.

Anna Wendzikowska w zwiewnej sukience

Na zdjęciu widać dumną mamę na tle pomostu, jeziora oraz trzcin. Młodszą córeczkę aktorka trzyma w dłoniach, a starsza stoi tuż obok, uśmiechając się do obiektywu. Uwagę zwraca letnia stylizacja Anny Wendzikowskiej. Białą, wiosenną kurtkę zestawiła z różową spódnicą maksi w oryginalny wzór przedstawiający czerwone liście. Do tego dobrała wygodne białe sneakersy. Dziewczynki ubrane były bardzo podobnie – w spodnie oraz bluzki w kolorze bladego różu i bieli.

"Moje dzieci, to moje wszystko... Moje szczęście, moja radość z codzienności, mój śmiech do łez, moja duma, ale też moja odpowiedzialność. Żeby wyrosły na szczęśliwe, silne, pewne siebie kobiety, dobre i wrażliwe. Żeby się nie bały, traktowały innych z szacunkiem i z szacunku do siebie nie pozwoliły nikomu traktować się źle" – opisała zdjęcie.

Fotografia bardzo spodobała się internautom.

"Dzielne, silne i piękne", "Kornelia, jaka już duża!", "Cudownego dnia, dziewczyny" – pisali fani.

Źródło artykułu:WP Kobieta