ModaAnna Wendzikowska pozuje w sukience na lato. Uwagę zwracają buty i oryginalny kapelusz

Anna Wendzikowska pozuje w sukience na lato. Uwagę zwracają buty i oryginalny kapelusz

Anna Wendzikowska postawiła na sukienkę w kwiaty
Anna Wendzikowska postawiła na sukienkę w kwiaty
Źródło zdjęć: © Getty Images
29.05.2020 11:41

Anna Wendzikowska jest gotowa na lato. Zaprezentowała fanom stylizację złożoną ze zwiewnej sukienki w kwiaty, wygodnych butów i kapelusza z szerokim rondem.

Anna Wendzikowska opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje nad brzegiem rzeki. Prezenterka siedzi na drewnianym ogrodzeniu, kierując twarz w stronę słońca. Widać, że cieszy się piękną pogodą. Uwagę zwraca jej modna sukienka w kwiaty.

Anna Wendzikowska pozuje w modnej sukience

Sukienki w kwiaty to trend, któremu ulega coraz więcej gwiazd. Anna Wendzikowska nie jest wyjątkiem, bo również zaopatrzyła się w różową, zwiewną kreację przed kolana. Sukienka jest luźna, nie ma rękawów, a doszyta do jej dołu zwiewna falbana nadaje lekkości. Do tego Wendzikowska dobrała spektakularny słomkowy kapelusz z bardzo szerokim rondem. Zamiast dużej, klasycznej torby, zaopatrzyła się w małą, miętową torebkę na złotym łańcuszku.

Stylizację uzupełniły wygodne, bladoróżowe sneakersy będące ciekawą alternatywą dla letnich sandałów. Sprawdziliśmy cenę i markę tych butów. To sneakersy marki Fila, za które zapłacimy około 400 zł.

Internautom bardzo spodobał się ubiór Anny Wendzikowskiej.

"Letnie sukienki potrafią odczarować pogodę", "Kapelusz cudo", "Ale super kapelutek" – komentowali fani.

Źródło artykułu:WP Kobieta