ModaJoanna Koroniewska w sukience na wiosnę. Zestawiła ją ze sportowymi butami

Joanna Koroniewska w sukience na wiosnę. Zestawiła ją ze sportowymi butami

Joanna Koroniewska w sukience na wiosnę. Zestawiła ją ze sportowymi butami
Źródło zdjęć: © ONS.pl
oprac. APS
27.05.2020 11:04, aktualizacja: 11.02.2021 10:23

Sukienka na wiosnę z bufkami i charakterystycznym motywem liści a do tego białe sneakersy. Joanna Koroniewska opublikowała wakacyjną stylizację, która zachwyciła obserwatorów jej Instagrama.

Joanna Koroniewska z mężem Maciejem Dowborem zwiększyli swoją popularność w czasie pandemii koronawirusa. Poprzez aktywność online przekonali do siebie rzeszę osób, m.in. dzięki organizowaniu tzw. "Domówek u Dowborów", czyli relacji na żywo ze spotkań ze znanymi i lubianymi artystami.

Joanna Koroniewska w wiosennych stylizacjach

Oprócz projektów z mężem, Joanna Koroniewska dzieli się na Instagramie swoimi pomysłami na wiosenne stylizacje. Ostatnio zaprezentowała się w zielonej sukience do połowy łydki. Kreacja ma charakterystyczne bufki. Wykonana jest ze zwiewnego materiału z motywem liści. Do tej sukienki z rozcięciem na nodze aktorka włożyła sportowe buty. To połączenie jest coraz bardziej popularne. Zamiast niewygodnych szpilek czy pantofli do eleganckich kreacji wkłada się sneakersy, które dają odpocząć stopie i pozwalają na dłuższe spacery.

Stylizację aktorki skomentowali jej fani w mediach społecznościowych. Wpis był również postem imieninowym więc posypały się życzenia i komplementy. "Cudnie wyglądasz. Piękna sukienka i buty", "Wszystkiego pięknego Asiu!!! Ściskam imieninowo" – napisano pod zdjęciem Joanny Koroniewskiej.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta