ModaAnna Wendzikowska w błękitnej sukience. Dziewczęcy krój idealny na lato

Anna Wendzikowska w błękitnej sukience. Dziewczęcy krój idealny na lato

Anna Wendzikowska w sukience idealnej na lato
Anna Wendzikowska w sukience idealnej na lato
Źródło zdjęć: © ONS
18.06.2020 10:10, aktualizacja: 01.07.2020 06:58

Anna Wendzikowska wróciła do pracy. Na swoim profilu na Instagramie pokazuje kulisy programów, w których bierze udział. Przy okazji promuje swoją markę odzieżową. Tym razem pozowała w sukience za 650 złotych.

Sukienki, szpilki i nudowe usta to znaki rozpoznawcze Anny Wendzikowskiej. Dziennikarka zawsze prezentuje się nienagannie, a jej stylizacje wpisują się w najnowsze trendy, co nie powinno nikogo dziwić – w końcu ma własną markę odzieżową.

Anna Wendzikowska w sukience idealnej na letnie upały

Loriini to polska marka, która ma być odpowiedzią na potrzeby kobiet, które lubią ubierać się w kolorowe suknie, a falbanki nie są im obce. Anna Wendzikowska zaznacza, że jej kreacje mają być wygodne, a dzięki kolorowym wzorom i printom przykuwać uwagę.

Na jednym z ostatnich postów celebryki mogliśmy podziwiać sukienkę o nazwie "tilly". Wielowarstwowa błękitna kreacja będzie idealna na letnie upały, a jej krój sprawia, że jest idealną opcją zarówno na randkę, jak i grilla ze znajomymi. Sukienka jest dostępna w dwóch rozmiarach, a jej koszt to 650 złotych.

Źródło artykułu:WP Kobieta