Blisko ludziAntoni Królikowski o Vincencie. "Wiem, że będę jego dobrym ojcem"

Antoni Królikowski o Vincencie. "Wiem, że będę jego dobrym ojcem"

Antoni Królikowski mówi o ojcostwie
Antoni Królikowski mówi o ojcostwie
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

02.09.2022 17:20

Antoni Królikowski udzielił niedawno kilku słów komentarza na temat tego, jak czuje się w roli ojca. "Cieszę się bardzo z Vincenta, bo jest cudownym dzieciakiem" - stwierdził w rozmowie z reporterką pewnego portalu plotkarskiego. Aktor wspomniał też o przyszłości syna.

Vincent przyszedł na świat pół roku temu. Niestety jeszcze przed narodzinami syna, Antoni Królikowski stwierdził, że małżeństwo z Joanną Opozdą jednak nie jest czymś, czego chce od życia. W przeciągu ostatnich miesięcy o życiu Królikowskiego i Opozdy pojawiło się wiele artykułów, które ukazywały różne punkty widzenia. Niedawno Antoni postanowił się otworzyć na temat tego, jak się czuje z faktem, że został tatą. W rozmowie z dziennikarką portalu Jastrząb Post powiedział kilka dość zaskakujących rzeczy.

Antoni Królikowski rozpływa się nad synem. Chce być wzorem dla Vincenta?

Vincent jest oczkiem w głowie Joanny Opozdy. Kilkumiesięczny chłopiec odmienił życie aktorki, zupełnie zmieniając jej priorytety. Po rozstaniu się rodziców malucha afera goniła aferę. Kiedy po wielu trudnych tygodniach sprawy nieco przycichły, Królikowski postanowił odpowiedzieć na pytania reporterki dotyczące tego, jak czuje się w roli rodzica. Osoby, które uważnie śledzą sytuację między (jeszcze) małżonkami, mogą być nieco zaskoczeni tym, co powiedział aktor.

- To jest coś niesamowitego i kocham Vincenta. Te wszystkie decyzje, które podejmujesz, to podejmujesz ze świadomością tego, że za chwilę zobaczy to twój potomek, że to, co robisz w życiu, będzie dla kogoś jakimś wzorem. Ja to od lat miałem też tak z rodzeństwem, ale to jest inny level - stwierdził Królikowski.

W tej samej rozmowie Antoni dodał, że wie o tym, że będzie dobrym ojcem - wszystko wymaga czasu.

Konflikt Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

Choć emocje nieco już opadły, cała rodzinna sytuacja Vincenta wciąż jest trudna. Joanna świetnie sobie radzi w roli mamy i za każdym razem reaguje na wypływające zwierzenia Królikowskiego, który z kolei ciągle deklaruje się, że spełni swoje ojcowskie zadania. Czy powyższy komentarz aktora ma być potwierdzeniem tego, że traktuje sprawy na poważnie?

Właśnie trwa plebiscyt WP Kobieta #Wszechmocne2022. Zapraszamy do zgłaszania swoich nominacji w formularzu poniżej:

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także