Trwa ładowanie...

Arnold Schwarzenegger skończył 73 lata. Na rodzinnej fotografii wygląda znakomicie

Arnold Schwarzenegger niedawno świętował swoje 73. urodziny. Jego syn, Patrick Schwarzenegger, pokazał zdjęcie z rodzinnej imprezy. Patrząc na fotografię, trudno uwierzyć, ile lat skończył aktor.
Share
Arnold Schwarzenegger świętował 73. urodziny
Arnold Schwarzenegger świętował 73. urodziny Źródło: Getty Images
d4awbtv

Arnold Schwarzenegger urodził się 30 lipca 1947 roku w austriackiej miejscowości Thal. Pochodził z przeciętnie zamożnej rodziny. Jego ojciec był policjantem, a mama zajmowała się domem i wychowywaniem dzieci. W wieku 21 lat Schwarzenegger postawił wszystko na jedną kartę i wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Jego kariera zaczęła się od konkursów kulturystycznych. Sylwetka młodzieńca była imponująca, a forma i chęć do ćwiczeń zostały mu do dziś.

Arnold Schwarzenegger skończył 73 lata

W wieku 23 lat zagrał w swoim pierwszym filmie "Herkules w Nowym Jorku". Potem jego kariera aktorska nabrała tempa. W 1986 roku ożenił się z Marią Shriver, siostrzenicą prezydenta J.F. Kennedy’ego. Byli szczęśliwym małżeństwem, a owocem ich miłości była czwórka dzieci.

d4awbtv

Po latach spędzonych na planie filmowym aktor porzucił swój zawód i zajął się polityką. W 2003 roku został gubernatorem stanu Kalifornia i trwał na tym stanowisku do 2011 roku. Był to dla niego przełomowy czas, przyznał się do licznych romansów i nieślubnego dziecka. To złamało jego małżeństwo.

Od tego czasu Arnold Schwarzenegger zajął się życiem rodzinnym. Aktor niedawno świętował swoje 73. urodziny w gronie najbliższych. Na fotografii widzimy dzieci celebryty oraz jego byłą żonę. Chociaż jego rodzina przeszła kilka burzliwych chwil, to nadal mogą na siebie liczyć i ważne okazje celebrują wspólnie.

Uwagę zwraca również sylwetka gwiazdora. Pomimo upływu lat nadal pozostaje w świetnej formie i bardzo dba zarówno o swój wygląd, jak i zdrowie.

Sprawdzam!: iRobot Roomba i7

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4awbtv

Podziel się opinią

Share
d4awbtv
d4awbtv