Blisko ludzi"Atrakcyjny ksiądz" z Fleabag ma swojego konkurenta. Parafia św. Łukasza w Formby przedstawiła nowego wikarego

"Atrakcyjny ksiądz" z Fleabag ma swojego konkurenta. Parafia św. Łukasza w Formby przedstawiła nowego wikarego

Zagrał przystojnego księdza. Internauci znaleźli jego klona w prawdziwym życiu
Zagrał przystojnego księdza. Internauci znaleźli jego klona w prawdziwym życiu
Źródło zdjęć: © Getty Images

18.09.2020 18:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zdjęcie wikarego dr Matta Davisa z parafii św. Łukasza w Formby wywołało niemałe zamieszanie w sieci. Internauci od razu zasugerowali, że jest zaskakująco podobny do "atrakcyjnego księdza" z Fleabag, który skradł niejedno serce. W serialową postać wcielił się Andrew Scott.

Choć jeszcze nie odbyło się oficjalne powitanie anglikańskiego wikarego Matta Davisa, już cała sieć mówi o tym, że duchowny wkrótce dołączy do parafii św. Łukasza w Formby. Davis pochodzi z Irlandii Północnej i od 13 lat jest żonaty z kobietą o imieniu Liz, z którą wychowują dwoje synów. Przez ostatnie 4 lata mieszkał w Liverpool'u, a teraz przeprowadza się do Formby, by tam piastować urząd wikarego.

Jego zdjęcie krąży w sieci i stało się przedmiotem wielu memów oraz jest szeroko komentowane przez internautów. Wszystko z powodu serialu "Fleabag" i tego, że Matt Davis jest łudząco podobny do uwiedzionego przez tytułową bohaterkę Fleabag "seksownego księdza".

"Seksowny ksiądz" z Fleabag

W drugim sezonie serialu główna bohaterka serialu zakochuje się w księdzu katolickim. Samotność zaczyna przyciągać do siebie te dwie postaci, oboje nie mają zbyt wiele wspólnego ze swoimi rodzinami i ten fakt ich do siebie zbliża. Choć Fleabag nie wierzy w Boga. Jaki jest finał tej historii, można się domyślić.

Serial cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, więc nic dziwnego, że w Anglii przystojny wikary wywołał tak duże poruszenie. W sieci zaczęły krążyć komentarze internautek, które chcą się wyspowiadać, albo deklarują, że zaczną chodzić do kościoła.

Nowy wikary w St. Lukes
Nowy wikary w St. Lukes© St. Lukes Formby magazine

Źródło: The Sun

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (78)
Zobacz także