Trwa ładowanie...

Bądź fit i wybierz zestaw słuchawkowy do ćwiczeń

Miłośnicy aktywnego stylu życia i ci, które dopiero poznają przygodę ze sportem w życiu codziennym, bardzo często w trakcie różnych aktywności fizycznych słuchają muzyki. Chętnie korzystają również ze specjalnych aplikacji umożliwiających im zapis treningu i obserwację postępów. Z dedykacją dla tych osób powstał pierwszy na świecie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy umożliwiający prowadzenie treningu przekrojowego i słuchanie muzyki.

Share
Bądź fit i wybierz zestaw słuchawkowy do ćwiczeń
Źródło: materiały prasowe
d1m8ds6

Miłośnicy aktywnego stylu życia i ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę ze sportem w życiu codziennym, bardzo często w trakcie różnych aktywności fizycznych słuchają muzyki. Chętnie korzystają również ze specjalnych aplikacji umożliwiających im zapis treningu i obserwację postępów. Z dedykacją dla tych osób powstał pierwszy na świecie bezprzewodowy zestaw słuchawkowy umożliwiający prowadzenie treningu przekrojowego i słuchanie muzyki.

Nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Jabra Sport Coach™ Wireless został zoptymalizowany pod kątem treningu przekrojowego. Cechuje go doskonała jakość dźwięku certyfikowana znakiem Dolby®, zintegrowany czujnik ruchu i zaawansowana aplikacja Sport Life zapewniająca dźwiękowe porady treningowe w czasie rzeczywistym. Słuchawki douszne wchodzące w skład zestawu są ściśle przylegające, lekkie i niewielkie. W trakcie swoich treningów korzysta z niego m.in. mistrzyni świata w fitnessie sylwetkowym Natalia Gacka.

Jeśli uwielbiasz przysiady, skłony, burpees i planks (deski), a także chcesz zyskać dodatkową motywację w postaci indywidualnych porad treningowych i własnej muzyki, sięgnij po Jabra Sport Coach Wireless. Urządzenie zapewnia spersonalizowane komunikaty odtwarzane bezpośrednio w uchu oraz dźwięk w jakości Dolby, dzięki którym twój trening przekrojowy będzie efektywniejszy. Słuchawki Sport Coach Wireless to kolejny produkt z oferty dźwiękowych rozwiązań treningowych dla osób aktywnych. Firma Jabra jest pionierem w tej dziedzinie, zapoczątkowanej przez Jabra Sport Pulse Wireless - pierwsze na świecie słuchawki bezprzewodowe ze zintegrowanym dousznym monitorem akcji serca.

d1m8ds6

Osobisty trener do pobrania

Słuchawki Jabra Sport Coach Wireless zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb entuzjastów treningu przekrojowego, umożliwiając tworzenie spersonalizowanych treningów z puli 40 różnych ćwiczeń. Po pobraniu aplikacji Sport Life na smartfon użytkownicy mogą układać własne treningi opatrzone głosowymi poradami, odtwarzanymi bezpośrednio w unikalnych dousznych słuchawkach.

Specjalna aplikacja Jabra umożliwia planowanie, śledzenie i analizowane treningów przekrojowych. Dostępne są ćwiczenia o różnych poziomach trudności - dla osób początkujących i dla zaawansowanych. Spersonalizowane porady treningowe odtwarzane są bezpośrednio w uchu wtedy, gdy są potrzebne, np. po upływie określonego czasu lub po wykonaniu określonej liczby powtórzeń. Jabra będzie dbać o ciągły rozwój aplikacji, aby zapewnić klientom możliwie najwięcej korzyści z jej użytkowania.

Według badań ekspertów ds. fitnessu Amerykańskiej Szkoły Wyższej Medycyny Sportowej trening przekrojowy, zwany też intensywnym treningiem interwałowym, jest najpopularniejszą formą aktywności fizycznej w 2015 roku. Trening przekrojowy to doskonały sposób na usprawnienie pracy ciała, zwiększenie energii, prędkości i wydajności, zapewniając wyniki w krótszym czasie.

Trening przekrojowy po części zawdzięcza swoją popularność faktowi, że można go wykonać praktycznie wszędzie. Gdy ćwiczysz na siłowni, w domu, czy nawet w pokoju hotelowym Jabra Sport Wireless wzbogaci twoją sesję treningową, zmotywuje do ćwiczeń i ułatwi osiąganie celów kondycyjnych.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

A co my sądzimy o tych słuchawkach? Pierwsze spostrzeżenie to "koniec z plątającymi się kabelkami". Zestaw słuchawkowy jest odporny na pot i deszcz (przetestowane w warunkach domowych oraz podczas szybkiego marszu w parku), nietypowy i nieco kosmiczny kształt słuchawek sprawia, że nie wypadają z uszu, jakość dźwięku jest nieporównywalnie lepsza niż to co słyszymy przez klasyczne słuchawki dodawane do smartfonów, a aplikacja pozwala dostosować plan treningowy zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych.

d1m8ds6

Podziel się opinią

Share
d1m8ds6
d1m8ds6