GwiazdyBajkowy ślub Lary Gessler. Pochwaliła się pierwszymi fotografiami

Bajkowy ślub Lary Gessler. Pochwaliła się pierwszymi fotografiami

Lara Gessler miała piękny ślub (AKPA)
Lara Gessler miała piękny ślub (AKPA)

11.12.2021 13:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cóż to był za ślub! Lara Gessler i Piotr Szeląg powiedzieli sobie "tak" po raz drugi. To była wyjątkowa i bardzo romantyczna uroczystość. Zresztą, zobaczcie sami.

Lara Gessler i prawnik Piotr Szeląg wzięli ślub po raz drugi. Para przysięgła sobie miłość i wierność już w 2020 roku, na chwilę przed narodzinami córeczki Neny. Była to uroczystość niezwykle skromna, a panna młoda chwaliła się, że na ślub założyła sukienkę za jedyne 259 zł.

Kolejna uroczystość ślubna Lary Gessler

- To jest miły symbol. Nie zmienia życia codziennego. To nie są te czasy, że nagle rodziny się organizują i szykują wesele, bo wcześniej się ze sobą nie zamieszka. To jest kosmetyczna zmiana - deklarowała Gessler podczas jednego z wywiadów i rok później zdecydowała się... odnowić przysięgę małżeńską.

Tym razem Gessler i Szeląg postanowili zorganizować dużo bardziej romantyczną ceremonię. Znamienne "tak" powiedzieli sobie w Zakopanem, otoczeni zaspami śniegu. Panna młoda wyglądała zjawiskowo. Miała na sobie haftowany welon i przepiękną, długą (lecz prostą), białą suknię. Pan młody zdecydował się na garnitur w odcieniach beżu.

Uroczystość na świeżym powietrzu (Instagram)
Uroczystość na świeżym powietrzu (Instagram)

Bajkowe okoliczności

Trzeba przyznać, że sceneria ich wyjątkowej uroczystości wyglądała jak z bajki. Lara Gessler podzieliła się z fanami również zdjęciem łoża małżeńskiego, na którym rozsypane były płatki czerwonych róż. To była bardzo miła niespodzianka, która czekała na parę w hotelowym pokoju. Celebrytka oznaczyła hotel, w którym zatrzymała się wraz z gośćmi. A ten ma aż pięć gwiazdek i znajduje się niemalże w samym centrum Zakopanego. Wśród gości weselnych obecni byli m.in. Magda Gessler, Mateusz Gessler, Piotr Kupisz i Natalia Przybysz.

Obraz
Lara Gessler i Tadeusz Muller (Instagram)
Lara Gessler i Tadeusz Muller (Instagram)

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)