GwiazdyBarbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości. Została upomniana

Barbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości. Została upomniana

Barbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości. Została upomniana
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
08.06.2019 16:16, aktualizacja: 08.06.2019 16:39

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała grafikę w dniu Parady Równości. Jeden z obserwujących aktorkę fanów nie wytrzymał i ją skrytykował. Nie czekała z odpowiedzią.

Barbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości

#

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na Instagramie grafikę Matyldy Damięckiej. Ta przedstawia serce – po jednej stronie czytamy obraźliwe komentarze dotyczące społeczności LGBT, po drugiej słowa takie jak miłość czy partnerstwo. Aktorka jako komentarze dodała m.in. hasztagi "szacunek" czy "tolerancja".

Nie wszystkim spodobała się ta deklaracja. "Jak miała pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?" – wywołał do odpowiedzi Kurdej-Szatan jej obserwator. Szybko zareagowali na to inni, pisząc wprost o homofobii. Odpisała mu też sama zainteresowana.

Fan zaatakował Barbarę Kurdej-Szatan

#

"Śmieszne jest to, co pan pisze. Jan Paweł II szanował ludzi. Szanował również inne religie. Tolerancja, szacunek dla innego człowieka!!! Życzę panu, aby pan wyzbył się zawiści, złości i nienawiści i traktowania innych jak gorszych od siebie" – napisała gwiazda.

Mężczyzna nie dał za wygraną. Zostawił bardzo nieprzyjemny komentarz. "A ja życzę pani, żeby się pani nawróciła i przejrzała na oczy. Będę się modlił, żeby nasz naród przetrwał mimo takich jak ludzi jak pani i oczywiście, żeby Dobry Ojciec pani wybaczył" – stwierdził.

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek