ycipk-4a9na8

Barbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości. Została upomniana

Barbara Kurdej-Szatan opublikowała grafikę w dniu Parady Równości. Jeden z obserwujących aktorkę fanów nie wytrzymał i ją skrytykował. Nie czekała z odpowiedzią.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Barbara Kurdej-Szatan o paradzie równości
Barbara Kurdej-Szatan o paradzie równości (East News)
ycipk-4a9na8

Barbara Kurdej-Szatan o Paradzie Równości

Barbara Kurdej-Szatan udostępniła na Instagramie grafikę Matyldy Damięckiej. Ta przedstawia serce – po jednej stronie czytamy obraźliwe komentarze dotyczące społeczności LGBT, po drugiej słowa takie jak miłość czy partnerstwo. Aktorka jako komentarze dodała m.in. hasztagi "szacunek" czy "tolerancja".

ycipk-4a9na8

Nie wszystkim spodobała się ta deklaracja. "Jak miała pani czelność śpiewać kilka dni temu dla Jana Pawła II?" – wywołał do odpowiedzi Kurdej-Szatan jej obserwator. Szybko zareagowali na to inni, pisząc wprost o homofobii. Odpisała mu też sama zainteresowana.

Fan zaatakował Barbarę Kurdej-Szatan

ycipk-4a9na8

"Śmieszne jest to, co pan pisze. Jan Paweł II szanował ludzi. Szanował również inne religie. Tolerancja, szacunek dla innego człowieka!!! Życzę panu, aby pan wyzbył się zawiści, złości i nienawiści i traktowania innych jak gorszych od siebie" – napisała gwiazda.

Mężczyzna nie dał za wygraną. Zostawił bardzo nieprzyjemny komentarz. "A ja życzę pani, żeby się pani nawróciła i przejrzała na oczy. Będę się modlił, żeby nasz naród przetrwał mimo takich jak ludzi jak pani i oczywiście, żeby Dobry Ojciec pani wybaczył" – stwierdził.

ycipk-4a9na8

Zobacz też: Wesela i komunie. Projektantka o modowych wpadkach Polek

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4a9na8

ycipk-4a9na8
ycipk-4a9na8