Blisko ludziBarbara Kurdej-Szatan powiedziała, w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży. Zdradziła, jak zareagował Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan powiedziała, w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży. Zdradziła, jak zareagował Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, kiedy dowiedziała się o ciąży
Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, kiedy dowiedziała się o ciąży
Źródło zdjęć: © ONS
22.05.2020 16:36

O tym, że Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się kolejnego dziecka, rozpisywały się wszystkie media w Polsce. Teraz aktorka zdradziła, w jakich okolicznościach dowiedziała się o ciąży, oraz jak na tę informację zareagował jej mąż Rafał Szatan.

Rodzina Szatanów już niedługo się powiększy. Rodzina artystów we wrześniu przywita na świecie ich drugie dziecko, a ich pierworodna córka Hania doczeka się rodzeństwa. Barbara Kurdej-Szatan długo ukrywała informacje o swoim błogosławionym stanie. Zdradziła, że bardzo długo starali się o kolejną pociechę.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, kiedy dowiedziała się o ciąży

Aktorka do ciąży przyznała się na łamach magazynu "Party". Tam też opowiedziała, kiedy zorientowała się, że jest w ciąży. Celebrytka wyznała, że kilka razy była już przekonana, że to ten czas, jednak rzeczywistość okazywała się inna. – Tym razem stwierdzałam, że kompletnie nie będę się nastawiać, mimo że jakoś czuje, że chyba jestem. Stwierdziłam "nie". Bawię się dalej. Akurat byliśmy wtedy w Zakopanem na nartach – relacjonuje.

Gwiazda podczas wywiadu zapytała również swojego męża, jaka była jego reakcja na tę informację. – Załamanie – odpowiedział żartobliwie muzyk.

**Zobacz także: Aleksandra Kisiel mówi urodzie. Jak zadbać o cerę?** ((video_player https://video.wp.pl/mid,2052749,klip.html true #adv=1# ))

Źródło artykułu:WP Kobieta