Blisko ludziBarbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest bardzo popularne i tradycyjne

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest bardzo popularne i tradycyjne

Barbara Kurdej-Szatan wybrała imię dla dziecka. Jest bardzo popularne i tradycyjne

26.06.2020 10:07, aktual.: 11.02.2021 11:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

- Już się zdecydowaliśmy i nie potrafimy inaczej mówić do tego dzidziusia, który jest u mnie w brzuszku – wyznała aktorka. Dodała, że wybrali dla swojego potomka imię polskie i tradycyjne.

Barbara Kurdej-Szatan niebawem przywita na świecie drugie dziecko. Ona i jej mąż Rafał Szatan są już rodzicami 8-letniej Hani. Aktorka zapytana przez serwis jastrząbpost.pl, czy wybrała już imię dla potomka powiedziała, że zrobiła to kilka miesięcy temu.

- Wybraliśmy imię na początku marca. To był koniec pierwszego trymestru, zrobiłam badania krwi, dzięki którym wiem, czy są wady genetyczne, czy nie ma, czy wszystko w porządku z płodem i też dowiaduję się wtedy jaka płeć. W ciągu kilku dni wybraliśmy imię – zdradziła celebrytka. Dodała, że jest to popularne imię i spodziewa się, że rok 2020 to właśnie rok tego imienia. - Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne – tłumaczyła Barbara Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan o samopoczuciu w ciąży

Aktorka lada moment zostanie mamą. Zdradziła, że jest wymęczona i ciężko się jej oddycha. Kurdej-Szatan od dawna planowała powiększenie rodzinny, ale utrudnieniem była bolerioza. Teraz oczekuje z niecierpliwością szczęśliwego rozwiązania. - Brzuszek jest coraz większy, ja jestem coraz cięższa, więc nie jest mi tak lekko. Ale czuję się ogólnie bardzo dobrze. To jest też trudny miesiąc. Mam termin na wrzesień.

Zobacz także: Body mind z Agnieszką Aftyką. Poznaj najlepsze techniki relaksujące

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)