GwiazdyWinona Ryder nie odpuszcza Gibsonowi. Aktorka wspomina jego krzywdzące słowa

Winona Ryder nie odpuszcza Gibsonowi. Aktorka wspomina jego krzywdzące słowa

Winona Ryder czuje się obrażona
Winona Ryder czuje się obrażona
Źródło zdjęć: © Getty Images
Klaudia Stabach

26.06.2020 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Winona Ryder, która jest z pochodzenia Żydówką, ponownie oskarża Mela Gibsona. Aktor miał przed laty obrazić ją, lecz do dzisiaj twierdzi, że to nieprawda.

Winona Ryder i Mel Gibson od kilkunastu lat mają bardzo złe relacje. Wszystko zaczęło się w 1996 roku na jednej z imprez, gdzie aktor miał obrazić swoją koleżankę po fachu.

Winona Ryder wspomina krzywdzące słowa Mela Gibsona

Winona Ryder w ostatnim wywiadzie dla "Sunday Times" została zapytana o to, czy doświadczyła antysemityzmu i w odpowiedzi powróciła wspomnieniami do tamtego zdarzenia. Aktorka jest z pochodzenia Żydówką i jak twierdzi, przed laty Mel Gibson miał ją obrazić w niewybredny sposób.

Ryder wspomina, że Gibson spojrzał na nią i powiedział: "Ty nie jesteś chyba rozpałką do pieca?". Dodatkowo obraził jej homoseksualnego przyjaciela, pytając: "ale nie złapię od ciebie AIDS?". Winona Ryder podkreśla, że tamto zdarzenie wciąż jest dla niej żywe i bolesne.

Mel Gibson podobno próbował później skontaktować się z nią i przeprosić, ale aktorka nie chciała rozmawiać. Dziesięć lat temu pierwszy raz opowiedziała w mediach o całej sytuacji, a aktor stwierdził, że to kłamstwo. "To w 100 proc. nieprawda. Kłamała ponad dziesięć lat temu, kłamie i dziś" – napisał w oświadczeniu przesłanym do redakcji "Variety".

To nie pierwszy skandal z udziałem Mela Gibsona. W 2006 roku tuż po aresztowaniu za jazdę pod wpływem środków odurzających wykrzykiwał w stronę policjantów: "pieprzeni Żydzi. Żydzi odpowiadają za wszystkie wojny na świecie. Jesteście Żydami?".

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (125)
Zobacz także