GwiazdySebastian Fabijański komentuje związek siostry i Xawiera Wiśniewskiego. Bardzo się martwi

Sebastian Fabijański komentuje związek siostry i Xawiera Wiśniewskiego. Bardzo się martwi


Siostra Sebastiana Fabijańskiego i Xawier Wiśniewski są razem (AKPA, Instagram)
Siostra Sebastiana Fabijańskiego i Xawier Wiśniewski są razem (AKPA, Instagram)

21.01.2022 10:01

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sebastian Fabijański udzielił komentarza na temat uczucia, jakie łączy jego siostrę Weronikę i Xaviera, syna Michała Wiśniewskiego. Aktor nie ukrywa, że martwi się o 19-latków, ale jednocześnie szczerze kibicuje ich relacji.

Xaviera Wiśniewskiego i Sebastiana Fabijańskiego łączy znacznie więcej niż miłość do muzyki. Od czerwca zeszłego roku syn wokalisty zespołu Ich Troje i siostra 34-letniego aktora są razem. Co na temat 19-latka sądzi sam Fabijański?

- Można z nim pogadać, co nie jest częste, żeby pogadać z kimś w jego wieku. Więc myślę, że chciałbym, aby u nich działo się wszystko ok. Jak się dowiedziałem, że to Xavier Wiśniewski, to pomyślałem sobie, żeby znowu nie zaczęli pisać jakichś bzdur, że wszystko musi się kręcić w tym celebryckim kotle, że to moja siostra i to dlatego, że on ma znanego ojca - tłumaczy w rozmowie z Jastrząb Post.

Związek Xaviera Wiśniewskiego i siostry Sebastiana Fabijańskiego

Aktor wyjaśnia, że Weronika Fabijańska i Xavier poznali się podczas zajęć tanecznych, a nie "na żadnych śmierdzących eventach show-biznesowych". Artysta kibicuje czułej relacji 19-latków, podkreślając, że najważniejsze jest to, by młodzi się ze sobą dobrze czuli.

Fabijański na tyle polubił przyszłego szwagra, że być może nawet nagra z nim jakiś wspólny kawałek. - On robi fajne rzeczy z tego, co słyszałem. Kibicuje im, bo to fajny chłopak. Mam nadzieję, że moja siostra też się z nim fajnie dogada i będą żyli długo i szczęśliwie - podsumowuje w rozmowie z Jastrząb Post.

Xawier Wiśniewski z siostrą z Sebastiana Fabijańskiego (Instagram)
Xawier Wiśniewski z siostrą z Sebastiana Fabijańskiego (Instagram)

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Przypomnijmy, że Xavier Wiśniewski jest najstarszym dzieckiem Mandaryny i Michała Wiśniewskiego. Byli małżonkowie są także rodzicami 18-letniej Fabienne. Wokalista zespołu Ich Troje ma też dwie córki z Anną Świątczak. Rok temu gwiazdor powitał na świecie piąte dziecko - owoc piątego związku małżeńskiego.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (92)
Zobacz także