Trwa ładowanie...

Bartosz Arłukowicz leczył dzieci chore na raka. Teraz spotkał jedno z nich

Bartosz Arłukowicz zanim trafił do polityki, był lekarzem. Zajmował się dziećmi chorymi na raka. Dziś podzielił się zdjęciem z Nikolą, dawną małą pacjentką. Wpis wzruszył internautów.

Share
Bartosz Arłukowicz leczył dzieci chore na raka. Teraz spotkał jedno z nich
Źródło: Forum
d1o5ei7

Bartosz Arłukowicz zrezygnował z praktyki lekarskiej na rzecz polityki. Nie zapomniał jednak o swoich korzeniach. Podczas spotkania ze studentami Uniwersytetu Szczecińskiego podeszła do niego dziewczyna. To jego była pacjentka.

"Nikola. Wtedy miała roczek i była bardzo ciężko chora. Teraz jest piękną, uśmiechniętą i szczęśliwą dziewczyną. Miała to zdjęcie w telefonie! Dla takich chwil chce się żyć!" – napisał Bartosz Arłukowicz.

Wpis polityka na Twitterze spotkał się z dużym i pozytywnym odzewem. "Piękne zakończenie. Ja mam dziecko po chorobie onkologicznej i aż się serce cieszy jak widzę, że może być tak dobrze. I nas 1,5 roku po zakończeniu leczenia. Teraz doceniamy każdą bzdurkę, życie jest piękne", "Panie Ministrze, za wszystko co pan robił, robi i będzie robił chapeu bas", "Piękne" – czytamy.

Nikola również skomentowała post Arłukowicza. "Bardzo miłe, wręcz wzruszające spotkanie. Mogę tylko podziękować" – napisała.

d1o5ei7

Zobacz także: Triki urodowe z PRL-u. Testujemy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1o5ei7

Podziel się opinią

Share
d1o5ei7
d1o5ei7
Strona Główna WP