Trwa ładowanie...
d1ufvrz
Beata Pawlikowska ułożyła własną dietę
Newseria
beata pawlikowska

Beata Pawlikowska ułożyła własną dietę

Nie da się schudnąć, jeżeli człowiek nie szanuje swojej duszy, umysłu i ciała – uważa Beata Pawlikowska.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ufvrz

- Nie da się schudnąć, jeżeli człowiek nie szanuje swojej duszy, umysłu i ciała – uważa Beata Pawlikowska. Podróżniczka próbowała różnych diet, aby zrzucić zbędne kilogramy. Żadna nie przyniosła jednak efektów. W dodatku każda kolejna dieta cud pogłębiała jej złe samopoczucie.

Dlatego opracowała własny system odżywiania, polegający na wyeliminowaniu z codziennego menu produktów wysokoprzetworzonych, np. mrożonek, warzyw z puszek, alkoholu i słodyczy. Dieta atlantycka ma prowadzić do zrozumienia własnego organizmu i instynktownego dostarczania mu wyłącznie zdrowych posiłków.

Beata Pawlikowska przyznała na blogu, że jeszcze niedawno nienawidziła swojego ciała. Próbowała m.in. głodówek, diety owocowej, białkowej, bezglutenowej, glikemicznej, opartej na sokach i pozbawionej węglowodanów.
Żadna nie przyniosła jednak oczekiwanych rezultatów. Ponadto Pawlikowska twierdzi, że była cały czas głodna i nieszczęśliwa, czuła się jak więzień skazany na walkę z własnym ciałem.

– We wszystkich dietach były zakazy, było takie skoncentrowanie się na walce z czymś: musisz walczyć z tłuszczem, musisz walczyć z pszenicą. Czułam, że nie chodzi ani o to, by z czymś walczyć, ani o to, żeby matematycznie zsumować liczbę kalorii.
Dieta atlantycka to taki sposób odżywiania, który łączy w sobie duszę, umysł i ciało - mówi.

d1ufvrz

Podziel się opinią

Share

d1ufvrz

d1ufvrz